Star Wars: Rebels Fenn Rau

Fenn Rau

Fenn Rau

Mandalorian, který je ochráncem soustav Concorn Dawnu

Sezóny 2
2016 - 2017


2. sezóna

Fenn Rau je hrdý mandalorian, který sice nepatří ani k Rebelům či Impériu, ale více spolupracuje s Impériem. Fenn Rau je s mála věrnými vojáky ochráncem Concorn Dawnu. Hera Syndulla Fenna Raua poprosí, aby jim uvolnil bezpečnou cestu skrze jejich systémy, což by Povstalcům velice pomohlo v boji proti Impériu. Fenn Rau je zpočátku odmítavý, ale nakonec souhlasí. Dokonce se v nepřímém boji utká i se Sabine Wren, která je rovněž mandalorianka, a kterou moc dobře zná díky jejímu slavnému jménu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spectre-0

Vcelku motivovaný záporák, který se rychle stane loajálním rebelem, to mu moc nevěřím. Uvidíme co s ním bude dál v Mandalorianské občanské válce.

22.4.2017 | 14:48:10

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás