Star Wars (Hvězdné války) Han Solo: Novinky z natáčení, Ahrenreich byl na obědě s Fordem

Han Solo: Novinky z natáčení, Ahrenreich byl na obědě s Fordem

Han Solo: Novinky z natáčení, Ahrenreich byl na obědě s Fordem

Natáčení filmu Han Solo: A Star Wars Story pod taktovkou Phila Lorda a Christophera Millera je v plném proudu, a tak vám přinášíme nové informace o herečkách, které se ve filmu zřejmě objeví. Také přidáváme pár informací ze společného oběda starých a nových představitelů Hana a Landa.


12 0
16.2.2017

Natáčení filmu s Hanem Solem je v plném proudu. Noví představitelé ikonických rolí, Alden Ehrenreich (Han Solo) a Donald Glover (Lando Calrissian), se v průběhu natáčení připravují na své role co nejlépe, a tak zašli na oběd s Harrisonem Fordem a Billy Dee Williamsem, kde dostali cenné rady o tom, jak mají tyto dvě postavy hrát.

Billy Dee Williams, který má postavu Landa tak rád, že ji nadaboval i v seriálu Rebels, před časem prohlásil, že si nepřeje, aby hrál Landa někdo jiný kromě něj. Nyní prohlásil, že Donald je skvělý, ale přesto ho trošku mrzí, že Calrissian byl přeobsazen. Kdyby ho studio prý poprosilo, aby si ve filmu zahrál, určitě by se do role vrátil. Podle nejnovějších zpráv ho nemáme čekat v Epizodě VIII, ale snad existuje nějaká šance, že se objeví v Epizodě IX.


(Han Solo v Nové naději. Foto: Disney)

Dle posledních zpráv Disney aktuálně jedná s Thandie Newton o účinkování ve filmu. Tato britská herečka je nejlépe známá ze seriálu Westworld a z filmů Mission Impossible II a The Pursuit of Happyness. Zatím se neví, koho by si Newton mohla zahrát. Spekuluje se, že by mohla ztvárnit Sanu Starros, manželku Hana Sola. Jelikož by ale byla na Hana asi trošku stará, bude hrát nakonec zřejmě jinou postavu.

Další herečka, která se ve filmu Han Solo: A Star Wars Story nejspíše objeví, je Phoebe Waller-Bridge, která je asi fanouškům nejvíce známá ze seriálu Fleabag. Ani o její roli toho moc nevíme. Snad jen to, že postava by měla být vytvořená pomocí CGI.

Film se aktuálně natáčí, takže novinek ohledně snímku bude přibývat. Snad se brzy dočkáme i prvních fotek z placu.

Diskuze /2

dovahkiin

chtěl jsem se podívat na tu herečku ale všechny odkazy mě jen hází na začátek článku

#2 tom99
17.2.2017 | 0:10:02
tom99

#1 dovahkiin: Zajímavá chyba. Už to jde :-)

webmaster
17.2.2017 | 13:22:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !