Star Wars (Hvězdné války) Unikly informace o nové Star Wars hře od Visceralu?

Unikly informace o nové Star Wars hře od Visceralu?

Unikly informace o nové Star Wars hře od Visceralu?

Kromě nového Battlefrontu se letos žádné větší Star Wars hry nedočkáme. Informace o hře od Visceralu jsme se měli původně dozvědět na EA Play, dali však přednost letošnímu kousku. Na internet unikly informace o tomto titulu, které zní opravdu zajímavě. Mějte na paměti, že však nemusí být pravdivé.


13 0
7.7.2017

Krycí název pro hru by měl být „Project Ragtag“. Hlavním hrdinou je dle dostupných informací člověk známý jako Dodger, kterého jsme zřejmě mohli vidět v dřívější ukázce. Postava má být vybavena blasterem a světelným bičem. Možná si říkáte, co je to za nesmysl. Světelné biče však byly součástí starých příběhů Star Wars, které jsou již zrušeny. Podle mě tím však autor myslel energetický bič, který užívali otrokáři například na Zygerrii a mohli jsme jej vidět v kanonických Clone Wars.

Děj hry má být zasazen před Impérium vrací úder a Dodger je jeden z posledních obyvatel Alderaanu, který je naživu. Impérium se snaží tyto přeživší najít a zneškodnit, aby se nemohli pomstít. Dodger proto žije ve vnějším okraji a pracuje pro Jabbu Hutta. Ten mu slíbil zajištění ochrany pro něj i ostatní přeživší skrze zkorumpované Imperiály.


Zní podle vás informace věrohodně? Chtěli byste příběh o mstícím se hrdinovi z Alderaanu?

Diskuze /2

Wolfinator1

To by mohlo být zajímavé.

8.7.2017 | 8:41:38
Michargo

Cool.........­...!!!!!!!!!!!­!! To by bylo super

15.7.2017 | 13:56:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !