Supergirl České titulky k šesté epizodě jsou hotové!

České titulky k šesté epizodě jsou hotové!

České titulky k šesté epizodě jsou hotové!

Titulky k epizodě Red Faced, kde se nám představí Red Tornado, můžete stahovat v profilu epizody. Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit a přispět do diskuze v příslušném fóru.

15 2
1.12.2015

Diskuze /10

totti

Kto robí tieto titulky? Nie je to prvý diel, kde si pletie mužský rod so ženským. Nepoviem, keď sa to stane raz za čas, ale deje sa to neustále

#3 infernalhope
2.12.2015 | 12:32:35
sylek1

Jestli ti nevadí verze WEB-DL, stáhni si tu verzi. Právě jsem dodělal přečas a veškeré přehmaty s mužským a ženským rodem, to samé vykání nebo tykání by mělo být opraveno. Do hdtv verze jim zasahovat nebudu, to si musí opravit oni sami. Přečas je už nyní dostupný na Serialzone.cz a na Titulky.com čeká na premiu na překlopení.

2.12.2015 | 13:39:23
infernalhope

#1 totti: Už při minulém díle jsem jim psal na FB, že si mají zajistit korektora a upozorňoval je na nejčastější chyby včetně té změny rodu. Bylo mi řečeno, že to předají překladatelům a uvidí se. Jak tak čtu, tak změna žádná, přitom i pitomá kontrola pravopisu ve wordu by odhalila docela dost chyb (lame způsob opravy, ale taky oprava) :)

#4 fandapcd
2.12.2015 | 18:13:25
fandapcd

#3 infernalhope: Word bohužel nezjistí ty totální kopance, co se tam občas objeví, není divu, že jsou ty titulky poměrně rychle venku, ale za jakou cenu.

#5 infernalhope
webmaster
2.12.2015 | 18:14:49
infernalhope

#4 fandapcd: To je samozřejmě pravda. Nicméně v titulích se objevili i různé překlepy a ty oprava pravopisu už zvládne :) Říkám, je to blbý způsob detekce chyb, ale taky způsob a nějaké to procento chyb se tím odstřelí. Potřebují korektora, protože pokud to překladatelé vyloženě neflákají, tak bohužel moc sami nezmůžou. Ze dne na den se člověk angličtinu a češtinu nedoučí.

#6 fandapcd
3.12.2015 | 8:32:01
fandapcd

#5 infernalhope: To souhlasím. :) Vždycky je lepší jako začátečník spolupracovat s někým zkušeným, kdo vychytá chyby a vysvětlí. Bohužel tady to vypadá, že se do toho proste vrhli a zbytek nezájem :D

webmaster
3.12.2015 | 15:57:44
Pišta Hufnágl

Proboha kdo to dělal? To to ten člověk vůbec neviděl, že přehazuje rody jak se mu namane?

4.12.2015 | 15:46:28
AkunMeChai

OMG ta LOL verze je šílená… Já také amatérsky překládám a mám za sebou už i nějaké titulky a pokaždé, POKAŽDÉ, než jsem něco vyhodila do éteru, jsem se na ten díl s těma titulkama podívala. Ono stačí i to, pustit si to se svým vývorem, dá se tak vychytat spousta chyb.

#10 fandapcd
5.12.2015 | 0:20:02
AkunMeChai

I když občas se stane, že tam prostě vidíte to, co tam má být a co chcete aby tam bylo, ne to, co tam opravdu je… síla vsugerování si :D

5.12.2015 | 0:26:56
fandapcd

#8 AkunMeChai: Tak to je základ, že jo :D Nikdo není neomylnej a stane se, že se objeví chybka, to by ani nevadilo, kdyby počet chyb nebyl větši, než počet dobře přeložených vět. :D

webmaster
5.12.2015 | 15:33:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny