Supergirl Do seriálu míří sestra Lexe Luthora

Do seriálu míří sestra Lexe Luthora

Do seriálu míří sestra Lexe Luthora

V následujících dnech bude probíhat casting nových postav pro druhou řadu Supergirl. Celkem se dočkáme dvou hlavních postav a dvou vracejících se postav. Které to budou a jak zapadnou do děje?


19 1
15.6.2016

Hlavní postavou se oficiálně stane Lena Luthor, sestra slavnějšího Lexe Luthora, která se přestěhuje z Metropolis do National City, aby se vymanila ze stínu svého bratra. Jde prakticky o stejný scénář jako s Lucy Laneovou, která přijela do National City ze stejného důvodu. Aktuálně se hledá 25–30 letá herečka, která je chytrá, je sexy a je odhodlaná.

Další hlavní postavou bude Nick Farrow. Nick má být vůdčím typem a zároveň synem slavného reportéra, který začne pracovat v CatCo. Jelikož bylo oznámeno, že ve druhé sérii nemáme počítat s Calistou Flockhart v roli Cat Grantové, je dost možné, že Nick bude nějakým způsobem vést celé CatCo a bude dosazen na místo Cat. Zatím jsou to ale pouze spekulace.


(Hádejte, v kom našla Maggie Sawyer zalíbení v komiksech. Foto: DC Comics)

Nyní k vracejícím se postavám. V průběhu druhé sezóny se seznámíme se Snapperem Carrem, zkušeným žurnalistou, který rovněž bude pracovat v CatCo a i on se teoreticky může podílat na vedení společnosti místo Cat. Lucas „Snapper“ Carr vystupuje i v komiksech a většinou je do dění zapojen díky Justlice League. Další vracející postavou bude Doktor, což bude vedoucí projektu Cadmus, o kterém jsme slyšeli již v průběhu první řady.

Poslední novou postavou bude detektivka Maggie, která je popisována jako hrdá žena. Maggie bude pracovat pro speciální oddělení policie, které bude mít na starosti mimozemské hrozby a meta-lidi (děkujeme, žes nám je představil, Barry). Tato nová organizace bude fungovat jinak než DEO a zřejmě se obě agentury dostanou v průběhu sezóny několikrát do křížku. Maggie zřejmě bude Magie Sawyerovou, která je známá z komiksů jako lesbička, která pracovala v oddělení speciálních jednotek v Metropolis a i na policejním okrsku v Gothamu.

Jako bonus přidáváme fanouškovskou práci uživatele BossLogic, který vytvořil plakát se Supermanem, kterého by mohl v Supergirl hrát Tom Welling. BossLogic se věnoval fanartům již minulý rok, kdy například vytvořil plakát s Bizzaro. Podle nejnovějších zpráv by Tom Welling nemusel najít čas ve svém kalendáři na natáčení dvou epizod Supergirl, protože je v současné době vytížen projektem Section 13.

Diskuze /15

Stardos

Já chci Cat, nikoho nového

15.6.2016 | 17:13:03
Baltik

Jediné pozitivum z těchto novinek je Maggie :D

Zbytek tragédie…

15.6.2016 | 17:13:04
Bori

Přesně tak, zmizí Cat, která je snad skoro jako jediná inteligentní z toho seriálu. A o zbytku radši ani nemluvit jak bych jenom nadával…

15.6.2016 | 17:29:30
Bori

Hlavně celkově by mohli udělat nějakej seriál kde konečně nebudou zbytečný monology než někoho zastřelí a prostě to udělá apod… Tohle taky všude moc povídání a přitom v realu by už dávno zabili nebo něco udělali no …

15.6.2016 | 17:30:47
Billy the Kid

plakát je dobrý :)

15.6.2016 | 18:55:21
Billy the Kid

a toma wellinga- nikdy ve smallville nenatočili přímo jako supermana v obleku, jen v poslední epce jak si strhava košili ale to bylo jen na závěr :)

15.6.2016 | 18:57:02
Quinzel

Cat né, spíš ta její otravná, nesympatická sestra by se už nemusela objevit, vůbec by mi nechyběla, Tom jako Sups by byl Super, kéž by to klaplo.

15.6.2016 | 19:00:13
LMDizajn

celkom vela novych ludi v catco, keby tak vyhodili jamesa…

#13 scottt1
15.6.2016 | 20:38:23
Golradir

Kdyby se objevil Tom Welling jako Supík, tak bych možná začal na S-girl koukat. Zabalil jsem to tenkrát u pilotu :D. A vsadím se, že kdyby se Tom vrátil, tak by z toho byli fanoušci tak odvaření, že by si vydupali pokračování Smallvillu a nebo seriál Superman ;) Doufám, že to tak dopadne… no snad nakonec nebude hrát Supíka nějakej nevýraznej herec.

15.6.2016 | 20:45:52
Golradir

No tvl tak to bude Tyler Hoechlin, škoda, měl by se spíš vrátit do Teen Wolf :(

16.6.2016 | 18:54:58
Vojtislav

Nový superman oznámen :)

redaktor
16.6.2016 | 20:23:18
scottt1

#8 LMDizajn: naprosto suhlasim

16.6.2016 | 22:12:56
rhobos

Superman obsazen – Tyler Hoechlin :/

16.6.2016 | 23:29:04
rhobos

Tvl komentovat a nepřečíst před tím komenty se nevyplácí :D pak sem za blba.. :/ :D

16.6.2016 | 23:29:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny