Supergirl Finále druhé řady představí záporáka třetí sezóny

Finále druhé řady představí záporáka třetí sezóny

Finále druhé řady představí záporáka třetí sezóny

Každá řada musí mít svého hlavního padoucha. Jinak tomu ani nebude ve třetí řadě Supergirl. Tentokrát na představení ústředního zloducha nebudeme muset čekat celé léto, protože se s ním již setkáme ve finále druhé sezóny. Kdo by to ovšem mohl být? Tipů je hned několik.


18 0
8.5.2017

Nyní je to potvrzené. Na konci finálového dílu druhé řady s názvem Nevertheless She Persisted se dočkáme krátkého camea, kdy nám bude představen záporák další řady. Minulá sezóna skončila obřím cliffhangerem, kdy na Zem dorazil záchranný modul, ve kterém byl Mon-El. Bohužel jeho identita nám byla odhalena až v sezóně druhé a my jsme si tak celé léto lámali s hlavou, kdo v lodi byl.

Nyní se nemusíme bát něčeho podobného. Dostaneme jasný obraz a představu, kdo bude ústředním padouchem třetí řady. Aktuálně máme v seriálu poměrně dost potenciálních kandidátů, kdo by se o tuto roli mohli ucházet. Kdo by to tedy mohl být? Nesmíme zapomínat, že projekt Cadmus je stále aktivní a Lillian Luthor je na svobodě. Společně s ní je i Cyborg Superman (Hank Henshaw) i Jeremiah Danvers. Všichni tři jmenovaní by mohli být hlavními záporáky příští řady.


Na koho nesmíme zapomenout, je rozhodně Lena Luthor, kterou určitě budeme příští rok vídat. Její cesta na stranu zla je v podstatě nevyhnutelná. A v neposlední řadě tu také máme generála Zoda, kterého si zahraje Mark Gibbon a o kterém víme, že se ve finále druhé řady objeví. Možná ale nakonec bude vše jinak a bude nám představena zcela nová a neznámá postava.

Některé zdroje uvádějí, že generál Zod se objeví v seriálu pouze ve finále druhé řady a nadále s ním počítat nemáme. Je možné, že se s ním setkáme v nějaké flashbackové scéně. Uniklé fotky z natáčení také odhalily, jak bude Gibbon v kostýmu generála vypadat. Kandidátů na padoucha hlavní řady je tedy opravdu dost. Uvidíme, jak nám nakonec ve finále tvůrci zamotají hlavu.

Kdo podle vás bude záporákem další řady? A koho byste si přáli, aby jím byl?

Diskuze /9

Lex Luthor

Já doufám, že Lena zůstane hodná záporákem pro další sérii by mohl být generál Zod

8.5.2017 | 17:35:39
nowas

záporák pro další řadu bude Kara z budoucnosti.. v kovovém obleku.. jako Power Girl :-D bude nosit brýle a nikdo nepozná kdo to je :-D

#3 Lex Luthor #9 ShadowKittyGirl
8.5.2017 | 20:49:25
Lex Luthor

#2 nowas: Doufám, že budou kreativnější to by jen kopírovali Flashe, ale spíš než Power Girl by temná Kara mohla být Dark Girl

8.5.2017 | 21:36:00
scottt1

Zod by to nemusel byt.

8.5.2017 | 22:03:08
czjohns

Lena by měla zůstat takový neutrál, záporáka (záporačku) z ní nechci :D

8.5.2017 | 23:08:07
antty

Zod je na tenhle seriál moc velký sousto ne? Spíš to bude někdo jiný a Zod bude mít je epizodickou úlohu. Neví se, jestli to bude Zod opravdu fyzicky, nebo jen přízrak ovládající hostitele? Tak to bylo i ve Smallville, než se objevil mladý Zod (klon).

9.5.2017 | 13:48:10
tominotomino

Lenu jsem si oblíbil a nechci, aby z ní byl záporák. Ačkoliv tuším, že k tomu někdy dojde, tak doufám, že to bude až za několik řad, nějak podobně, jako tomu bylo ve Smallville, kde byl Lex hlavním záporákem řady až v pozdější sérii, v prvních řadách byl ještě takový neutrálnější a přátelil se s Clarkem.

#9 ShadowKittyGirl
9.5.2017 | 14:59:44
Stardos

Tak mě napadlo. Hodně momentálně roste oblíbenost Starfire, takže že by ji přivedli a jako záporačku její sestru? Jako sice má být v Titánech, ale představit by ji mohli už v Supergirl

9.5.2017 | 19:43:15
ShadowKittyGirl

#2 nowas: :-) To zní jako funny představa :-)

#7 tominotomino: Ono jde i o vývoj postavy jako takové, záporákem prostě většinou nestanete přes noc, ve Smallville to bylo udělané právě úplně perfektně, i když v komixovém universu kdo ví no… :-/

9.5.2017 | 21:11:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny