Supergirl Jak asi bude reagovat Diggle na Supergirl?

Jak asi bude reagovat Diggle na Supergirl?

Jak asi bude reagovat Diggle na Supergirl?

Postava Johna Digglea ze seriálu Arrow je pověstná tím, že ho rozkolejí cokoliv neobvyklého. Vzpomenout si můžeme třeba na první setkání jeho a Barryho. Jak by asi Diggle reagoval na Supergirl, mimozemšťana z cizí planety, který umí létat?


17 0
12.9.2016

Stephen Amell a David Ramsey se zúčastnili Comic-Conu v Salt Lake City. Kromě povídání o seriálu Arrow došla řeč i na Supergirl. Spíše se ale nepovídalo o tom, jak by Arrow mohl pracovat se Supergirl, ale celá debata se stočila, jak Diggle bude reagovat na dívku z oceli. David vyprávěl i o zábavné scéně s Flashem:

Pojí se s tím taková zábavná historka, když jsem poprvé spatřil Flashe. Sedli jsme si s Andrewem Kreisbergem a on mi pověděl, že bych měl udělat něco neobvyklého, až se objeví Flash na scéně. Řekl jsem mu, že něco udělám a při scéně jsem vyhodil jednu hranolku do vzduchu. Andrew za mnou znovu přišel a řekl mi: ne, chci, abys udělal fakt něco velkýho. Tak jsem při další scéně vyhodil celý pytlík hranolek do vzduchu a všichni se začali smát.


A co by tedy John udělal, kdyby narazil na Karu? Dle jeho slov by se prý doslova mohl počůrat. Přeci jenom je to dívka z cizí planety a navíc umí létat. Celý rozhovor se nesl v přátelském duchu, pokud stojíte o celý panel, můžete se na něj podívat zde. Zatím nebylo potvrzeno, zda se Diggle skutečně s Karou setká, ale jelikož nás čeká rovnou čtyřhodinový crossover, není to vůbec vyloučeno.

Nedávno jsme zveřejnili fotky a videa Supermana, který bojuje s neznámým padouchem. Nyní bylo potvrzeno, že padouchem nebude nikdo jiný než Metallo, což je kyborg s kryptonským srdcem. Bylo také oznámeno, že mezinárodní terorista John Corben (Metallo) bude bojovat s Karou a Clarkem. Poté, co bude vážně zraněn, bude znovuoživen tajnou organizací (nejspíše Cadmusem), od kterých získá superschopnosti.

Na závěr se můžete podívat na památné video, kdy John Diggle poprvé potká Flashe:

Thumbnail Play icon

Diskuze /10

komja

Vím jak by reagovalo nějaký hovado :) „Hmm, ona má červený kalhotky xD“ Ale on asi řekne „tak a teď už jsem viděl všechno“

12.9.2016 | 16:18:27
téčko171

*Kryptonitovým srdcem, ne kryptonským. Ano, je v tom rozdíl, slovy jistého JUDr. Petra Dostalíka, Ph.D., asi jako mezi táborem a koncentračním táborem.

#3 Fifipek
webmaster
12.9.2016 | 16:33:52
Fifipek

#2 téčko171: To bylo přísný :D

12.9.2016 | 17:07:24
Hybrid

Trochu mi to pripomenulo Johnovu frázu z 2.série „Human weapons? My God, what’s next? Aliens?“

12.9.2016 | 17:47:52
Chomy/Ema

To bude prdel až se podká Arrow se supergirl. A legend of tomorrow s Arrowem a všichni se navzájem potkaj a poznaj ve velké crossoveru.:)­.............­....kdo se těší na velký crossover??? já určitě nemůžu se dočkat až Barry uvidí zase Karu!!

#6 komja
12.9.2016 | 18:24:52
komja

#5 Chomy/Ema: takhle Barry na ní „čau, Karo jak se máš?“ a ostatní cože? :O ona umí létat a tohle a tamto? :O a potom by tam mohli dát Manhuntera :)

#8 Chomy/Ema
12.9.2016 | 19:46:01
LMDizajn

Is she with you? Yes, she is with me! :D :D :D

13.9.2016 | 0:39:07
Chomy/Ema

#6 komja: Jo to není špatný nápad!!! PS: Dobrá řeč s Barym a Karou jak si řekl/la čau!!:)

13.9.2016 | 16:20:10
SikyCZ

Bože už aby to bylo posunte někdo čas pls :D

#10 Chomy/Ema
13.9.2016 | 17:37:04
Chomy/Ema

Jak jako posunte čas
#9 SikyCZ: Ted te zrovna zas nechápu ale těším se na čtyřdílný crossover!!!:D

13.9.2016 | 18:22:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny