Supergirl Kevin Smith by rád natočil epizodu Supergirl

Kevin Smith by rád natočil epizodu Supergirl

Kevin Smith by rád natočil epizodu Supergirl

Kevin Smith je herec, scenárista, producent, režisér a hlavně komiksový fanda, který nedávno začal spolupracovat se stanicí CW. Ve druhé sérii Flashe natočil jednu epizodu a v hledáčku má i Supergirl.


14 1
20.7.2016

Kevin Smith je režisér, který se nebojí sednout si na režisérské křeslo komiksového seriálu. Ostatně Kevin Smith začínal právě u komiksů, když si po maturitě otevřel obchod s komiksy. Minulý seriálový rok Smith okusil Flashe, letos se pokusí ucházet jako režisér u jedné epizody Arrowa a rád by si vyzkoušel i Supergirl.

(Kevin Smith s Grantem Gustinem. Foto: CW)


Nyní, když je Supergirl na CW, je to možné. Zdá se, že Kevin Smith má velice dobré vztahy právě s DC. Minulý seriálový rok natočil epizodu šarlatového rychlíka pojmenovanou The Runaway Dinosaur, která se ale nestala příliš oblíbenou epizodou. Snad bude mít Kevin příští rok štěstí u Supergirl a také i u Arrowa, kde vyslovil rovněž přání, že by rád jeden díl natočil.

Kevin dále vtipkoval o tom, že pokud se mu poštěstí natočit epizodu Supergirl, půjčí si Granta Gustina na rychlou scénku, kdy Flash přiběhne do National City a přinese Kaře zmrzlinu. Smith pouze vyslovil přání, ale zde je šance poměrně dost veliká, že Kevin nakonec přeci jenom jednu epizodu dívky z oceli natočí. Těšíte se?

Diskuze /1

LMDizajn

Prepačte, ale bola to jedna z najslabších epizód.

8.8.2016 | 14:07:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny