Supergirl M'gann opouští na čas dějiště Supergirl

M'gann opouští na čas dějiště Supergirl

M'gann opouští na čas dějiště Supergirl

V epizodě The Martian Chronicles jsme se dozvěděli více o M'gann M'orzz, ale dlouho si ji v seriálu neužijeme. Herečka Sharon Leal potvrdila, že na nějaký čas opouští Supergirl a neví, zda se vůbec objeví do konce druhé řady. Bude vám Miss Martian chybět?


12 1
9.2.2017

Miss Martian byla jednou z mnoha lákadel druhé řady, ale nakonec jsme se jí moc nedočkali. Vystoupila celkem v šesti epizodách a v některých se pouze mihla. Jejím vrcholem měla být právě epizoda The Martian Chronicles, kdy ji J'onn J'onzz vůbec poprvé nazve Miss Martian. Sharon ze seriálu na nějaký čas mizí a v dohledné době ji čekat nemáme.

Od této krátké novinky odbočíme k událostem z epizody, v níž se objevil Armek, bývalý milý M'gann M'orzz. Ten v komiksech často operoval se svou partou bílých marťanů, kteří si přezdívali Hyperclan. Armek, jakožto zkušený bojovník, byl považován za svaly celého týmu. Nejčastějším protivníkem Hyperclanu byla v komiksech samotná Justice League. Armek je následně poražen Martianem Manhunterem a Flashem, Manhunter se poté infiltruje do týmu Hyperclan, aby zjistil, po čem bílí marťané jdou. Příběh i vzhled Armeka byl pro seriál dost upraven, můžete se o tom přesvědčit třeba tady.


(Bílého marťana jsme potkali již v první řadě. Foto: CW)

Kromě klasické epizodní zápletky se v seriálu začaly hodně řešit vztahy. Alex Danvers aktuálně randí s Maggie Sawyer, J'onn se zakoukal do M'gann zrovna ve chvíli, kdy ho opouští, a Kara stále pochybuje o svých citech k Mon-Elovi, který na truc začal randit s Eve Teschmacher. Tu jsme naposledy mohli vidět i v epizodě Flashe.

Epizoda byla poměrně přímočará, takže v podstatě není o čem psát. Možná stojí za zmínění a také k zamyšlení, jak je možné, že si do DEO, tajné vládní budovy, může nakráčet téměř kdokoliv. V epizodě The Martian Chronicles to byla právě M'gann, která se náhle v budově objevila. V předchozích dílech to byl zase několikrát James Olsen a jiné další postavy. To má DEO neustále den otevřených dveří? A proč, když se nachází v samotném centru National City, je poháněno reaktorem, který dokáže zničit půlku města?

Postřehy k epizodě 2×10 – We Can Be Heroes
Postřehy k epizodě 2×09 – Supergirl Lives
Postřehy k epizodě 2×08 – Medusa
Postřehy k epizodě 2×07 – The Darkest Place
Postřehy k epizodě 2×06 – Changing
Postřehy k epizodě 2×05 – Crossfire
Postřehy k epizodě 2×04 – Survivors
Postřehy k epizodě 2×03 – Welcome to Earth
Postřehy k epizodě 2×02 – The Last Children of Krypton
Postřehy k epizodě 2×01 – The Adventures of Supergirl

Diskuze /3

Lex Luthor

Škoda doufal jsem, že Kara povede mimozemský tým hrdinů a bude v něm i Miss Martian. Mohli tam dát scénu s Jamesem, jak vejde do své kanceláře a uvidí ji zničenou po souboji Cisca a Gypsy a řekne „co se tady stalo?“ když už tam byla i asistentka tak mu mohla říct o rvačce. Pak si mohla vyjít s Mon-Elem a Kara by tam pak přišla. Místo toho dali do závěru jen budovu Catco a scénu s Mon-Elem jak jde na rande s asistentkou.

9.2.2017 | 17:52:57
HOUND

Když si ta asistentka pro něco šla tak to byl perfektní moment aby se to stalo, stačilo aby vyjekla pak přiběhla rozcuchaná a okomentovala to..

10.2.2017 | 11:34:41
dargen

Sem nejak nepochopil, kam zmizel Winn, kdyz White Martians dosel jako M'gann a pak byl Winn.

10.2.2017 | 20:55:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny