Supergirl Tom Welling otáčí a už nechce hrát v Supergirl

Tom Welling otáčí a už nechce hrát v Supergirl

Tom Welling otáčí a už nechce hrát v Supergirl

Tom Welling patří k nejznámějším seriálovým Supermanům, proto se nějaký čas zvažovalo, zda právě Welling neztvární Clarka Kenta i v Supergirl. Nakonec to pro Toma nedopadlo dobře, a tak ten teď zničehonic prohlásil, že by již neměl zájem se na show podílet.


0 0
23.8.2017

Jednou z nejslavnějších rolí Toma Wellinga je rozhodně ztvárnění Supermana v seriálu Smallville. Během první série Supergirl se řešilo, zda se muž z oceli někdy v seriálu objeví. Bylo zvažováno hned několik herců, ale fanoušci si do role přáli právě Toma Wellinga, který zahrál Clarka Kenta výborně. I když seriály Supergirl a Smallville nejsou nijak propojeny, fanouškům by nevadilo, kdyby si Welling ještě jednou Clarka zahrál.

(Tom Welling na propagační fotce k seriálu Smallville. Foto: CW)


Tom Welling měl sám zájem v seriálu hrát. Neustále říkal, že Supergirl je kvalitním seriálem, že by byl rád součástí toho světa, ale stanice ho zatím neoslovila. Když pak byl zničehonic obsazen do role Clarka Tyler Hoechlin, šance Toma Wellinga byly rázem pryč. Proto i možná nyní otáčí a nechce mít se seriálem nic společného. Welling přesně řekl:

Greg Berlanti vytvořil skvělý svět, ale tento komiksový seriál je úplně jiný, než ve kterém jsem hrál já. Jsou to dvě odlišné strany mince. Každý seriál má zcela jiný tón. Navíc jsem teď starší, vypadám úplně jinak. Už bych nechtěl hrát Clarka Kenta v tomto seriálu, necítím se na to. Seriál Supergirl má zcela jiný tón, než na který jsem byl zvyklý.

Těžko říci, co si o tomto tvrzení myslet. Tom Welling byl skutečně před rokem a půl přímo nadšený, že by se mohl v Supergirl objevit. Nyní zcela otočil. Těžko za tak krátkou dobu zestárl, že by se najednou necítil vrátit do kostýmu Supermana. Spíš už Welling neví, co má říct, když roli dostal Tyler Hoechlin, který se koneckonců s touto rolí popral velice důstojně.

Kdybyste si mohli vybrat, jakého Supermana byste v Supergirl chtěli? Toho, kterého hraje Tyler Hoechlin nebo naopak Tom Welling?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny