Supergirl Tony Almeida z 24 si zahraje otce Maggie Sawyer

Tony Almeida z 24 si zahraje otce Maggie Sawyer

Tony Almeida z 24 si zahraje otce Maggie Sawyer

I když nás ve třetí řadě Maggie Sawyer opustí, tvůrci neváhali obsadit jejího otce, kterého si zahraje nadaný herec Carlos Bernard, především známý jako Tony Almeida ze seriálu 24 hodin. Jakou úlohu bude mít podle vás otec Maggie v příběhu Supergirl? A na jak dlouho se v seriálu zdrží?


12 0
8.8.2017

Carlos Bernard se objevil celkem v šesti řadách seriálu 24 a jeho postava Tonyho Almeidy patří k těm vůbec nejoblíbenějších. Navíc je jednou z posledních postav, která vůbec zůstala naživu. Bernard si roli Tonyho zopakoval ve spin-offu původního seriálu s názvem 24: Legacy, který byl bohužel stanicí Fox zrušen.

Ve druhé sezóně Supergirl jsme se dozvěděli, že Maggie Sawyer už od dětství neměla pěkný vztah se svými rodiči. Když se dozvěděli, že je lesba, vyhodili jí z domu. V seriálu bude tedy velice zajímavé sledovat dynamiku mezi Maggie a jejím otcem Oscarem Rodasem, který se živí jako policista. Teoreticky by tak mohl mít k Sawyer blízko.


Maggie nás v průběhu třetí sezóny opustí, už i víme, jak určitě neskončí, takže je klidně možné, že Oscar Rodas se přijede do National City Maggie omluvit a Sawyer bude chtít následně svůj vztah s otcem obnovit, což by vyústilo v její odchod ze seriálu. Ale to pouze hádáme. Jak to skutečně bude, si budeme muset počkat do premiéry třetí sezóny, která nás čeká 9. října.

Těšíte se na Carlose Bernarda jako otce Maggie?

Diskuze /4

Dragon94

Ou hou hou. Nejdřív Nathan Petreli a teď Almeida. Začínám se skutečně těšit na další sérii! Snad Supergirl svojí třetí řadu zvládne lépe než její dva kolegové.

8.8.2017 | 22:07:35
maybesomeday

Skvelý výber herca .Už sa strašne teším zatiaľ by sa mal objaviť iba v tretej epizóde 3.Série.

8.8.2017 | 22:54:39
Jemily

No tak podle fotek z natáčení té zatím na usmíření moc nevypadá. Spíš to vidím tak, že ho Maggie pozve na svatbu a on odmítne.

9.8.2017 | 14:12:07
maybesomeday

Skôr si myslím že bude ! Na spoločnej večeri s Alex a Maggie a bude rýpať do Alex podľa toho videa z natáčania a ich spoločnej hádky po celej ulici.A nemyslím si že budú mať svadbu tak skoro keďže nebude žiadna časová odchýlka lebo dej nadviaže tam kde skončil tak že budú mať zásnuby

9.8.2017 | 21:30:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny