Supergirl Tyler Hoechlin prý i ve skutečnosti chováním připomíná Supermana

Tyler Hoechlin prý i ve skutečnosti chováním připomíná Supermana

Tyler Hoechlin prý i ve skutečnosti chováním připomíná Supermana

Tyler Hoechlin už na podzim ztvární ikonickou postavou DC světa – Supermana. Andrew Kreisberg se rozhovořil o tom, jak Tyler působí na lidi mimo plac. Dále přidáváme info o muzikálové epizodě a možném záporákovi, který se v díle objeví.


14 2
5.9.2016

Už dříve jsme vás informovali, že se dočkáme muzikálové epizody. Melissa Benoist umí velice dobře zpívat, navíc v muzikálové epizodě se má objevit i Grant Gustin, kterému bůh dopřál také nádherný hlas. O této epizodě se vyjádřil Andrew Kreisberg, který zároveň i tak trošku vyděsil, jakého záporáka se dočkáme právě v tomto speciálním díle:

Muzikálová epizoda bude famózní. Bude to sranda. V seriálu máme záporáky, co dokážou rozpůlit Zem vejpůl, máme tam také padouchy, co běží rychlostí světla. A co takhle do seriálu přivést nějakého bláznivého zloducha, který by vás přinutil zpívat a tancovat přímo před vámi? To by teprve byla paráda.


(Clark Kent jde do akce. Foto: CW)

Řec také padla na Supermana, kterého ve druhé řadě hraje Tyler Hoechlin (Teen Wolf). Andrew se s ostatními tvůrci shodl, že Tyler byl pro ně nejlepší možnou volbou. O Hoechlinovi Kreisberg mluví jen pozitivně, především k jeho přístupu k práci. Andrew se také podělil, odkud bral inspiraci na televizního Supermana v Supergirl:

Brali jsme tak trochu odevšaď. Náš Superman má něco ze Supermana Christophera Reeva, inspirovali jsme se také Supermanem z animovaných seriálů a také trošku ze seriálu Lois & Clark. Tylera jsme sledovali už delší dobu a když jsme si s ním sedli a vše probírali, později jsme se shodli, že přesně takového Supermana chceme. Ne kvůli tomu, jak vypadá, ale spíše kvůli tomu, jak se Tyler chová v soukromí. Je to takový do očí bíjící klaďas. Když jste mu nablízku, člověk se cítí tak dobře, a tak má vyzařovat i Superman. Muž z oceli by ve vás měl probudit pocit, že můžete udělat naprosto cokoliv, i když v podstatě on je tím jediným, kdo může udělat cokoliv. A přesně takto na nás zapůsobil Tyler.

Druhá řada Supergirl se právě natáčí a herci jsou očividně v dobré náladě, jak se můžete přesvědčit níže na fotce. Druhá řada začíná 18. října. Na závěr Andrew Kreisberg dodal, jak moc se těší na druhou řadu Supergirl a pochopitelně při zmínce o nové řadě používal samé superlativy:

Jsme tak nadšení. Hrozně se těšíme, až všichni uvidí, co jsme si pro fanoušky připravili tenhle rok. Máme pocit, že stanice CW ze všeho pěkně vytěží, protože všechno, co máme letos v plánu, dostane seriál na zcela novou úroveň. Opravdu jsme povolili uzdu naší kreativitě. Těšíme se, co řeknou fanoušci na druhou řadu.

Diskuze /4

Holldir

Bože můj ne já to nepřekousnu:D…Ty­lera mám fakt rád, ale on a superman to je jak nebe a dudy:) Zahrát umí kdekdo kdeco…Ale když vyberou herce kterej takhle působí i normálně tak nevím. Minimálně jeden či dva herci supermana v přesně tomhle stylu o jakém mluví zahráli na výtečnou a bude to pramalý rozdíl a jací jsou mimo kameru je zcela irelevantní. Přičemž na mě takhle působí i herec Tom Welling jako superman

#2 Golradir
5.9.2016 | 19:58:26
Golradir

#1 Holldir: Bylo by mnohem lepší, kdyby se vrátil do poslední série Teen Wolf, může se snažit jak chce, ale svou roli v TW v žádném jiném seriálu nepřekoná :)

6.9.2016 | 12:29:54
Holldir

Naprosto bych souhlasil. Hlavně mu to bez vousů nesluší tak jako naopak s nima…To bych bral radši vousatýho supermana než holýho Tylera:D

6.9.2016 | 19:00:55
Es

Atak teď se trochu těším i děsím té muzikálové epizody :-D

7.9.2016 | 2:45:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny