Supergirl Záporákem muzikálové epizody bude Music Meister

Záporákem muzikálové epizody bude Music Meister

Záporákem muzikálové epizody bude Music Meister

Jeden velký crossover jsme si odbyli letos na podzim, ale na jaře nás čeká ještě jeden. A to mezi seriály Supergirl a Flash. Tentokrát se bude jednat o speciální muzikálovou epizodu, ve které budou hlavní hvězdy zpívat a ústředním padouchem bude Music Meister.


19 1
15.1.2017

O muzikálové epizodě prakticky víme od začátku druhé řady Supergirl. Stoprocentně v ní vystoupí Melissa Benoist a Grant Gustin. Část epizody se má nést ve velice poklidném duchu. Tvůrci seriálu prohlásili, že by v epizodě rádi viděli záporáka, který má taktéž smysl pro hudbu a tanec a nakonec se jim to podařilo.

(Neil Patrick Harris umí výborně zpívat, takže by se do epizody hodil. Foto: CBS)


Padouchem bude Music Meister, který se poprvé představil v animovaném seriálu Batman: The Brave and the Bold. Music Meiser dokáže kontrolovat své oběti, když začne zpívat, což se tvůrcům seriálu líbilo, především Gregu Berlantimu. Music Meister se objevil v epizodě Mayhem of the Music Meister, kdy tohoto záporáka nadaboval Neil Patrick Harris (How I Met Your Mother). Je v úvahu Neil i nyní do hraného seriálu? Berlanti se vyjádřil takto:

Právě jsme tento týden dokončili scénář. Ještě jsme nikoho do role Music Meistera neobsadili. Ale ptáte se dobře.

Z Berlantiho vyjádření si tak nelze nic vyvodit, ale možná je přeci jen Neil Patrick Harris ve hře. O Music Meisterovi fanoušci začali uvažovat od chvíle, kdy byla muzikálová epizoda ohlášena. A jméno Harrise bylo často skloňováno. Také se spekulovalo, že by se mohl v tomto díle objevit pan Mxyzptlk. Ten se má ukázat celkem ve dvou epizodách, tu jednu už natáčí, druhá by právě mohla být crossoverová. Jelikož už je dokončen scénář, snad se brzy dozvíme, zda v epizodě vystoupí i Victor Garber, jak se původně spekulovalo.

Diskuze /6

Lex Luthor

Barney z HIMYM pokud ho tam obsadítak to snad nebude taková hrůza, muzikálové epizody nemám moc v lásce u jakéhokoliv seriálu.

15.1.2017 | 13:01:45
Sebrachiel

no pokud by tam byl doktor hruzny tak mazec :D

15.1.2017 | 13:23:42
m.dak

Hm, když se rozhodli dělat muzikálovou epizodu, tak mohli alespoň vymyslet něco originálního, tahle zápletka je tak nějak obšlehnutá z Buffy.

15.1.2017 | 15:54:35
Blahar

Už vidím, jak to nakonec bude lepší, než letošní crossover. :D

překladatel
15.1.2017 | 20:35:27
Lex Luthor

bohužel asi to tak bude crossover byl podle mě moc zhuštěný čtyři epizody nato nestačili měli ho více rozvýst a postupně se k té invazi mělo směřovat už kdyby jen v podtitulkových scénách byly nějaké náznaky a u Supergirl to mohli více rozvýst přeci jen v jejím vesmíru žijí na Zemi mimozemšťané tak nám mohli Dominátory ukázat a připravit tak jejich příchod.

15.1.2017 | 22:57:28
Lex Luthor

oprava spíše dvě epizody flash a legends of tomorrow v supergirl byla jedna scéna a Arrow trochu vybočoval kvůli sté epizodě

15.1.2017 | 22:58:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny