Supergirl S02E09: Supergirl Lives

S02E09: Supergirl Lives

S02E09: Supergirl Lives

Kara se rozhodne pátrat po ztracené Lizzy, i když ji od toho odrazuje Snapper Carr. Supergirl se společně s Mon-Elem vydávají na místo, kde byla naposledy Lizzy spatřena. Oba se ale dostanou do potíží a jsou přeneseni na jinou planetu, kde se setkávají s Roulette.

cz sk en
23.1.2017


Oficiální synopse

Karu zaujme případ mladé Lizzy, která se ztratila neznámo kam. Supergirl se ji rozhodne navzdory doporučením Snappera Cara najít. Kara se s Mon-Elem vydává na místo, kde byla naposledy Lizzy spatřena. Oba se ale dostávají přes záhadný portál na zcela jinou planetu – Slaver's moon, kde jsou utlačování obyvatelé zotročováni. Za těmito obchody s otroky nestojí nikdo jiný než Roulette. Aby nebylo potíží málo, tak Slaver's moon má červené slunce, což znamená, že Kara ani Mon-El nemohou používat své superschopnosti a ani se dostat domů. Mezitím na Zemi si Alex dělá starosti o svou sestru. Její zmizení si dává za vinu, protože se věnovala Maggie a nehlídala Karu.

Hodnocení

Tuto epizodu budete moci hodnotit až po odvysílání.

Stav titulků

Epizoda S02E08: Medusa

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Milenka, @Danyssimo a @sylek1

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-LOL
…HDTV.X264-DIMENSION

Přečas na tuto verzi bude později: …WEB-DL.DD5.1.H264

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Metallo, Livewire, Maxwell Lord ve zbytku sezóny? Je to možné

Metallo, Livewire, Maxwell Lord ve zbytku sezóny? Je to možné

První řada nám představila celou řadu vedlejších postav, které za záhadných okolností někam zmizely. Ve druhé polovině druhé řady se ale pár těchto charakterů vrátí. Stoprocentně se znovu objeví Livewire, Metallo a své poslední sbohem údajně neřekl ani Maxwell Lord a Silver Banshee.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny