Supergirl Anya z The 100 miří do seriálu

Anya z The 100 miří do seriálu

Anya z The 100 miří do seriálu

Herečka Dichen Lachman, která se v posledních letech hrála v The 100 a také v Agents of S.H.I.E.L.D. zamíří do dalšího komiksového seriálu, kde si zahraje záporačku Roulette. V článku se také můžete podívat na video Supergirl v Lego podobě.


15 2
24.9.2016

Ve druhé řadě se nám představí herečka Dichen Lachman, která minulý a předminulý rok ztvárnila Anyu v populárním seriálu The 100, který se rovněž vysílá na stanici CW jako Supergirl. Dichen si diváci mohou pamatovat i z jiného komiksového seriálu – Agents of S.H.I.E.L.D., kde ve druhé řadě hrála Jiaying, vedoucí komunity Inhumans.

Dichen Lachman si zahraje Roulette, postavu, která zamíří do National City, kde si otevře bojový klub meta-lidí, kteří se mezi sebou budou utkávat. Roulette se zřejmě objeví pouze v jedné epizodě. Postava Roulette je poměrně novou a poprvé se na stránkách komiksů objevila v roce 2001 a častokrát byla hlavní záporačkou skupiny Justice Society of America, které letos zase uvidíme v seriálu Legends of Tomorrow.


Prakticky celá kampaň druhé řady se plně soustředí na Supermana. O Alex Danvers toho moc řečeno nebylo. Andrew Kreisberg prozradil, že Alex nebude k Supermanovi tak vzhlížet jako Kara. Pro ni je to pouze muž, který je sice jejím bratrancem, ale ponechal malou Karu před vchodovými dveřmi cizích lidí a posléze odešel. Alex to bude mít Supermanovi trochu za zlé, že Karu opustil.

Na závěr přidáváme video z hry Lego Dimensions, ve kterém se představuje Supergirl po boku E.T. Dneska žádná známá postava Legu neunikne a pakliže se jedná o charakter, který je mezi diváky a těmi nejmenšími oblíbený, okamžitě se začnou vyrábět Lego figurky a postavy je možno vyhledat i v Lego hrách, kterých v posledních letech značně přibývá.

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

fandapcd

Anya, yaaaay!

webmaster
24.9.2016 | 23:30:48
dagsoftware

známa zo seriálu King & Maxwell

25.9.2016 | 1:18:39
Dahaka

Nehraje i v seriálu The Last Ship? Pilotku vrtulníku?

#4 fandapcd
25.9.2016 | 8:22:22
fandapcd

#3 Dahaka: Ano :)

webmaster
25.9.2016 | 13:15:18
komja

tak schválně jak tam dlouho vydrží :D

25.9.2016 | 17:00:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny