Supergirl Bývalá Lois Lane míří do seriálu o dívce z oceli

Bývalá Lois Lane míří do seriálu o dívce z oceli

Bývalá Lois Lane míří do seriálu o dívce z oceli

Už brzy přivítáme další herečku, která má zkušenosti s DC seriálem. Není žádným tajemstvím, že se tvůrci Supergirl snaží obsazovat herce, kteří si už kdysi v nějakém jiném DC projektu zahráli. Nyní tak do seriálu zavítá Teri Hatcher. Koho asi bude hrát?


20 0
5.2.2017

Andrew Kreisberg s Gregem Berlantim mají zkrátka zálibu přivádět do svých seriálů herce, kteří si již dříve zahráli v nějakém DC seriálu. V Supergirl jsme se tak v roli Jeremiaha Danverse dočkali Deana Caina, který hrál Supermana v seriálu Lois & Clark: The New Adventures of Superman. Helen Slater zase v mládí hrála Supergirl, nyní ztvárňuje její matku Elizu Danvers.

(Dean Cain a Teri Hatcher na společné fotce. Foto: ABC)


Do Supergirl nyní míří Teri Hatcher, bývalá Lois Lane ze seriálu Lois & Clark: The New Adventures of Superman. Zatím nevíme, koho bude Teri hrát, ale spekulací je hned několik. Určitě prý nepůjde o Lois. Mnohem pravděpodobnější je, že si zahraje nějakou mocnou mimozemšťanku či vysoce postavenou ženu v L-Corp. Asi nejzajímavější varianta je ztvárnění ženy, která hledá po celém vesmíru Mon-Ela.

O Teriino obsazení oba výkonní producenti seriálu hodně stáli. Andrew na adresu Teri prohlásil: Nechci urazit žádnou skvělou herečku, která kdy Lois hrála, ale Teri vždycky byla a je mou nejoblíbenější Lois Lane. Mít ji zpět v superhrdinském seriálu je pro mě a pro Grega (Berlantiho) veliký dar. Dean Cain (Jeremiah Danvers) se přiznal, že s Teri nenatáčel už přes 20 let a rád by to změnil. Cain údajně tuší, koho bude Hatcher hrát.

Koho si myslíte, že si Teri zahraje? A na jak dlouho se v seriálu zdrží?

Diskuze /5

Lex Luthor

Mohli by se spolu potkat i v seriálu až vysvobodí Jeremaiu z Cadmusu, jako bylo setkání otce Barryho Allena ve Flashovi s doktorkou Mcgee z Mercury Labs tihle dva se potkali v seriálu Flash dřívější herci, kteří hráli Barryho a Iris byla to dobrá scéna.

5.2.2017 | 17:15:02
scottt1

Mohla byt hrat nejaku partnerku (pracovnu) Jeremiaha.

5.2.2017 | 23:41:24
hmyzovrah

Dean i Teri hrali uz v serialu Smallville

#4 antty
6.2.2017 | 8:47:50
antty

#3 hmyzovrah: Deana si tam vybavuji (byl tuším nesmrtelný a bral lidem orgány nasáklé kryptonitem, aby mohl oživit svou milovanou), ale koho tam hrála Teri? Na ni si nějak nevzpomínám.

#5 vevisek
7.2.2017 | 15:11:33
vevisek

#4 antty: Deana si zase nevybavuju já,ale pokud se nepletu,tak Teri hrála matku Lois. Ale mám dojem,že to bylo na jednu epizodu,kde byla vidět jenom na videu,které si Lois pouštěla. :)

7.2.2017 | 21:28:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny