Supergirl Bývalá Wonder Woman si zahraje prezidentku USA

Bývalá Wonder Woman si zahraje prezidentku USA

Bývalá Wonder Woman si zahraje prezidentku USA

Supergirl se odehrává v jiném vesmíru než seriály Arrow a Flash, a tudíž některé věci jsou na Zemi-3 zkrátka jinak. Ve světě Supergirl je tak prezidentkou USA žena a tu si zahraje Lynda Carter.


20 0
27.6.2016

O Lyndě Carter se spekulovalo již na konci první řady. Tvůrci se přiznali, že by byli rádi, kdyby si Lynda ve svém kalendáři našla čas na druhou řadu Supergirl. Když se seriál přesunul na CW a druhá řada tak byla odsouhlasena, už prakticky nic nebránilo Lyndě, aby smlouvu podepsala.

Lynda má ve smlouvě uvedeno, že se bude vracet ve více epizodách, ale přesný počet zatím nevíme. O tom, že Země-3 má ženskou prezidentku, jsme se dozvěděli již v první řadě, kdy nás o tom informoval Sam Lane. Lynda Carter je především známá svou rolí Wonder Woman ze seriálu z roku 1975. Další komiksovou roli získala v seriálu Smallville, kde si zahrála Moiru Sullivanovou.


(Lynda ve svém seriálu. Foto: ABC)

Na Zemi-1 je prezidentem USA muž. Zatím jsme ho neměli možnost vidět v žádném seriálu, ale chvilku o něm byla řeč na konci čtvrté řady seriálu Arrow. Zapojení prezidentky do dění v Supergirl ovšem dává smysl. I Clark Kent v komiksech či animovaných filmech často debatoval s prezidentem a nepřímo plnil jeho rozkazy. Něčeho podobného se můžeme dočkat i ve druhé řadě Supergirl.

V posledních týdnech se řešilo, kdo v seriálu ztvární Supermana, až nakonec byl předminulý týden vybrán Tyler Hoechlin. Další velice diskutovaným tématem je Supermanův oblek – zvláště jak bude vypadat a zda si Clark nandá své proslulé trenky. Umělec Bosslogic, jehož výtvory jsme na Edně ukazovali již dvakrát (poprvé a tady podruhé), vytvořil další plakát, na kterém je vyobrazen Tyler v kostýmu.

Diskuze /2

Peterkejn

tak tohle radis ne :D

27.6.2016 | 17:20:01
Billy the Kid

oblek vypada cool :)

27.6.2016 | 19:26:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny