Supergirl České titulky k epizodě Fight or Flight jsou hotové!

České titulky k epizodě Fight or Flight jsou hotové!

České titulky k epizodě Fight or Flight jsou hotové!

Titulky ke třetí epizodě můžete stahovat v profilu epizody Fight or Flight. Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit a posléze zavítat do diskuze a podělit se s ostatními o vaše zážitky. Přejeme vám příjemnou zábavu.

17 0
14.11.2015

Diskuze /6

Angi

Díky za titulky, už jsem je ani nečekal. =)

Každépandě: To OPRAVDU Kara odizolovala přetržený, probíjející kabel tak, že jej přetrhla na jiném místě? =D

14.11.2015 | 12:57:52
Angi

Další „dobrý“ moment. James má hodinky, které po zmáčknutí „S“ zavolají supermana na pomoc. Tak je pak při vysvětlování znova zmáčkne.. =D Sorry Clarku, falešný poplach..

Každopádně dá Supergirl půlku série, jestli to nepřestane být tak feministicky ubulené, tak show přestanu sledovat.Dá se to pochopit ze začátku, ale jestli se to potáhne déle.. s každým dílem je to bulení otravnější. Docela mě mrzí, že je to opravdu jen ženská kopie supermana. Alespoň mohla mít Kara jiné zaměstnání, než opět dělat v novinách.

14.11.2015 | 13:19:55
infernalhope

Titulky potěšily :) Jenom si dovolím upozornit na fakt, že na opensubtitles se nachází verze titulek sedící nikoliv na HDTV.x264-LOL, jak tam je uvedeno, ale na web-dl, což zjistíte až, jak titulky stáhnete. Verze na LOL je přímo na TVGURU, což je autor titulek nacházejících se opensubtitles (takže jsem z toho mírně zmatený).

15.11.2015 | 12:07:38
Baltik

Přestává mě to bavit, tajně doufám, že to začne být více akčnější. Je to přeslazené jak hrom. Seriál max pro diváky do 13 let.

15.11.2015 | 12:47:45
BackPa

Souhlas s názory výše, zatím je to takové nic moc. Tohle nemělo být komediální, raději bych to viděl vážnější, prostě ve stylu Man of Steel.

15.11.2015 | 17:06:01
nerold

Jsem jediny kdo stahl titulky a ma je pouze protahle translatorem? Stazeno jak z opensubtitles tak pres tvguru. Kde je chyba ze si nikdo jiny nestezuje?

překladatel
18.11.2015 | 11:22:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny