Supergirl Co důležitého se stalo v muzikálové epizodě?

Co důležitého se stalo v muzikálové epizodě?

Co důležitého se stalo v muzikálové epizodě?

Pakliže patříte mezi ty, kteří sledují pouze seriál Supergirl a nedívají se na Flashe, tak vám v následujícím krátkém článku shrneme, co důležitého se stalo v muzikálové epizodě Duet, kam zavítala Kara, Mon-El, Winn a J'onn. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z hudební epizody.


15 0
24.3.2017

Na konci epizody Star-Crossed Music Meister uspal Karu a následně se vydal na Zemi-1 za Barrym Allenem, se kterým měl podobné plány. Děj okamžitě pokračoval ve středeční epizodě Flashe. J'onn J'onzz a Mon-El vyrazí na Zemi-1 a požádají tým Flashe o pomoc s uspanou Karou.

Music Meister ovšem napálí i nejrychlejšího muže světa, kterého taktéž uspí. Kara s Barrym se tak ocitají ve svých vlastních hlavách plných muzikálových myšlenek. Aby se oba probrali, musí se řídit podle scénáře Music Meistera. Oba tedy zpívají pro klub, který vede Malcolm Merlyn. V klubu dále pracuje i Cisco s Winnem Schottem, kteří se taktéž podílí na jednom hudebním čísle.


Thumbnail Play icon

(Píseň Moon River zazpívala na začátku epizody Melissa Benoist.)

Celým tématem epizody je láska. Kara se v epizodě Star-Crossed rozešla s Mon-Elem, Barry zase v díle Into The Speed Force s Iris. Cílem Music Meistera bylo dát páry opět dohromady, což se na konci epizody povede. V epizodě dále vystoupí například Martin Stein ze seriálu Legends of Tomorrow, který si společně s Joem Westem zahrál fiktivního otce Iris West.

Pakliže nesledujete seriál Flash, bez muzikálové epizody se určitě obejdete, protože díl nebude mít na další dění v seriálu Supergirl prakticky žádný vliv. Jeden malinký tu ovšem je. Kara a Mon-El se dali v muzikálové epizodě znovu dohromady, proto budou možná někteří fanoušci na začátku epizody Distant Sun zmatení. Dle traileru k další epizodě to ale nevypadá, že pár spolu vydrží dlouho.

Jak se vám líbila muzikálová epizoda? Byli byste rádi, kdyby stanice CW přinesla víc takových epizod?

Diskuze /7

frozen

Máte tam zle napísané Fiktivni otec mon-Ela bol malcolm merlyn a stein s westom boli irisini

24.3.2017 | 15:41:52
červený gumáky

muzu se zeptat, jak jste prisli na to ze spolu dlouho nevydrzi ? V nadchazejici epizode to nevypada jako opravdova bitka ( a jeste k tomu je tam zaber na Karu a Mon-Ela v Karinom byte a vypadali stastne)

24.3.2017 | 18:20:10
lucinkabili

Podle mě Mon-Ela ovládá nějaký mimozemšťan, tipla bych si, že ten s modrýma očima, a nutí ho, aby bojoval s Karou :-)

#5 Simir
24.3.2017 | 21:21:20
Nina317

Aj tak si myslim, ze sa Kara a Mon-El rozidu :D podla mna aj Alex a Maggie :D nehovorim, ze v dalsej epizode mozno az v dalsej serii :D ale raz to pride :D A som velmi rada, ze Lena sa od dalsej serie stane regularnou postavou

24.3.2017 | 23:20:00
Simir

#3 lucinkabili: Podle mě to Mon-El dělá kvůli rodičům, kteří určitě nejsou nadšení s toho že chodí prakticky s nepřítelem. To na nich bylo i dost vidět :D

25.3.2017 | 0:34:05
Liss93

Stejně k sobě nejlíp pasuje Barry s Karou :D Oba takoví sluníčkoví, ví, co to je mít nadpřirozené schopnosti, zachraňují svět… Jen Barry je větší vrták, který furt mění realitu :D

#7 KirstenN55
25.3.2017 | 1:37:21
KirstenN55

#6 Liss93: Mě se naopak Barry ke Kaře příliš nehodí. Neumím si je představit jako pár, není mezi nimi ta správná romantická chemie jako třeba mezi Karou a Mon-Elem. Ale neskutečně se mi líbí jen jako kamarádi, tedy „superfriends“ po muzikálové epizodě. :-D

25.3.2017 | 13:35:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny