Supergirl Co se stane v 6. - 7. epizodě?

Co se stane v 6. - 7. epizodě?

Co se stane v 6. - 7. epizodě?

V další epizodě se kromě Jamese Olsena jako Guardiana můžeme těšit na Parazita, obrovitého tvora, který bude ohrožovat National City. Sedmá epizoda se bude opět věnovat organizaci Cadmus a setkáme se s Cyborg Supermanem. Další ikonická postava tedy míří do seriálu.


14 0
11.11.2016

Název osmé epizody zatím nebyl odhalen, ale bude se jednat o první část čtyřdílného crossoveru se seriály Arrow, Flash a Legends of Tomorrow. Poté nás čeká devátá epizoda s názvem Supergirl Lives, kterou režíruje známý geek Kevin Smith, o kterém jsme psali v samostatném článku. Supergirl Lives zároveň bude podzimním finálem druhé řady.

2×06 – Changing

Datum premiéry: 14.11.2016


Guardian podává pomocnou ruku National City, když nebezpečný mimozemšťan vysává sílu Supergirl. Mon-El mezitím zvažuje nové přístupy a možnosti, které ho dostanou k úvahám o jeho motivech. Alex se musí vypořádat se změnou, kterou zaznamenala ve svém životě.

2×07 – The Darkest Place

Datum premiéry: 21.11.2016

Zatímco Guardian se snaží očistit své jméno poté, co byl obviněn z vraždy kvůli jinému strážci, Supergirl se vydává na svou vlastní sólovou misi. Mon-El byl chycen organizací Cadmus. Zatímco se Supergil snaží zachránit Mon-Ela, musí čelit hrozivému Cyborg Supermanovi.

Diskuze /4

shadowshade

Cyborg Superman!!!

11.11.2016 | 15:05:48
Big_Boss

když má CW možnost použít Cyborg Supermana, proč na to nepoužijí jeho hereckého představitele Tylera Hoechlina ?

11.11.2016 | 15:11:32
Venous4

jako krasa, ale toho Olsena by meli vodprasknout, herec mi proste nesedi, to byl lepsi Aaron Ashmore v serialu Smallville, tam to byl pohodovej typek a byl vtipnej stejne jako v Supergirl Winn :p

11.11.2016 | 16:05:55
Ridley

Alex :3

12.11.2016 | 14:56:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny