Supergirl Co se stane ve 3. - 5. epizodě?

Co se stane ve 3. - 5. epizodě?

Co se stane ve 3. - 5. epizodě?

Kromě prezidentky USA se v dalších dílech potkáme například s Roulette, která vede bojový klub mimozemšťanů. Mon-El se více zapojí do děje a dokonce si sežene i práci. James Olsen se bude rozhodovat, co dál se svým životem, a v nejbližší době na sebe oblékne kostým.


16 0
23.10.2016

2×03 – Welcome to Earth

Datum premiéry: 24.10.2016

Prezidentka čelí útoku a Supergirl a DEO jsou nasazeni, aby prezidentku před dalšími útoky ochránili. Alex mezitím spojuje síly s detektivkou Maggie Sawyerovou. Kara pátrá po Mon-Elovi, o kterém si myslí, že by mohl stát za útoky na prezidentku USA.


2×04 – Survivors

Datum premiéry: 31.10.2016

Kara a Alex vyšetřují vraždu neregistrovaného mimozemšťana. Stopy je zavedou až do bojového klubu, který vede Roulette, která nutí mezi sebou zápasit mimozemšťany pro pobavení bohatých lidí. Supergirl a Martian Manhunter budou mezitím čelit nezvyklému oponentovi. J'onn je překvapný, když zjistí, že není jediným přeživším Marťanem. Chce tedy lépe poznat marťanku M'Gann. Supergirl bere Mon-Ela pod svá křídla a začíná ho trénovat.

2×05 – Crossfire

Datum premiéry: 7.11.2016

Supergirl musí porazit nový a nemilosrdný gang, který je ozbrojen nebezpečnou mimozemskou technologií. Mezitím Cadmus posílá do DEO videonahrávku, Kara přivádí Mon-Ela do CatCo kvůli práci, James dělá důležité rozhodnutí ve svém světě a Lena pozve Karu, aby se zúčastnila jedné z jejich dobročinných akcí.

Diskuze /2

Billy the Kid

už se těším :)

23.10.2016 | 17:21:31
MilkBlue

už se taky těším

24.10.2016 | 14:57:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny