Supergirl Co všechno odhalila pevnost Osamění?

Co všechno odhalila pevnost Osamění?

Co všechno odhalila pevnost Osamění?

V epizodě Solitude jsme měli možnost se podívat do Supermanovy pevnosti Osamění. I když tam Kara s Jimmym strávila jen pár minut, mohli jsme si všimnout hned několik zajímavých odkazů na DC svět.


12 0
6.3.2016

Prsten Legie Superhrdinů

Asi nejzajímavější věc, kterou jsme v pevnosti Osamění viděli. Nyní s jistotou víme, že Clark Kent vlastní prsten Legie Superhrdinů, což je skupina pocházející z budoucnosti, která v komiksech pravidelně Clarka navštěvovala, když byl ještě mladým chlapcem. Snad prsten nevidíme naposledy a Kara bude mít tu čest členy Legie poznat.

V seriálu aktuálně máme pouze jednu superhrdinku a to Supergirl. J'onn J'onzz občas do akce vyrazí, ale nemůžeme říct, že by často ovlivňoval děj. Nějaký nový superhrdina nebo superhrdinové by byli v seriálu vřele vítáni, takže snad se Legie brzy dočkáme. Těžko říci, zda se ještě letos dočkáme Superwoman v podání Lucy Lane, jak jsme již dříve avizovali.


Když v seriálu The Flash v epizodě Welcome to Earth-2 Barry Allen cestoval na Zemi 2, mohli jsme v jednom rychlém záblesku rovněž vidět prsten Legie Superhrdinů, což nás navádí k myšlence, že určitě bude mít v budoucnu prsten význam. Objeví se Legie v nějakém budoucím crossoveru? Samotný záblesk momentu s prstenem si můžete prohlédnout třeba zde.

(Čeká nás už brzy v Supergirl týmovka? Foto: CBS)

Supermanova loď

Když byl Clark Kent vyslán na Zem z Kryptonu, ztroskotal blízko farmy Kentů, kteří se o něj okamžitě začali starat. V nejaktuálnějším filmu o Supermanovi, Muži z oceli, má Clark schovanou svou loď na farmě, tady v seriálu ji ukryl na poměrně bezpečnější místo do pevnosti Osamění, kde sice už nemá žádné využití, ale spíše zde doplňuje všechny ostatní Supermanovy věci, které mu jakýmkoliv způsobem připomínají domovskou planetu Krypton.

Kelex

Znovu jsme také měli možnost vidět robota Kelexe, který se nyní má o pevnost Osamění starat. Je to replika původního Kelexe, který sloužil na Kryptonu Jor-Elovi. Kelexe jsme také měli možnost vidět již v epizodě For The Girl Who Has Everything, kde se sice všechno Kaře zdálo, ale vycházelo z jejích reálných vzpomínek na Krypton.

Líbí se vám narážky na Supermana a postupné prohlubování vesmíru DC? A co vůbec říkáte na epizodu Solitude?

Diskuze /4

Denko069

Oprava, Clark už v Man of Steel svoju loď nemá :)

#2 Evro #4 nowas
6.3.2016 | 21:45:35
7.3.2016 | 19:02:02
Uchvatitel

Prvně bych řád řekl že to nepíší abych do Vás rýpal, ale přesně kvůli takovým odkazů na filmy si pak většina lidí myslí že spolu souvisí a hádají se poté. Jinak doufám že žádní nový hrdinové nepřijdou, jelikož mě to pěkně štve i u Arrowa zlatý časy když byl ještě sám.

9.3.2016 | 21:59:07
nowas

#1 Denko069: má ji schovanou na farmě.. a potom ji nemá.. tady se ale naráží na to kdo ji má kde schovanou když ji má.. když ji totiž nemá, nemůže ji mít schovanou, že? :-D

12.3.2016 | 21:20:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny