Supergirl David Harewood: Hrát Cyborg Supermana je hrozně nudné

David Harewood: Hrát Cyborg Supermana je hrozně nudné

David Harewood: Hrát Cyborg Supermana je hrozně nudné

Herectví je jako každá jiná práce a někdy vás hraní dané postavy baví a někdy zase nebaví. Je tomu i tak u herce Davida Harewooda, který většinu času ztvárňuje J'onna J'onzze, ale určitou část stopáže v seriálu stráví i jako Cyborg Superman, což ho vůbec nebaví. Proč tomu tak je?


0 0
27.8.2017

Herec David Harewood hraje v seriálu Supergirl hned několik rolí. Můžeme si ho pamatovat jako Hanka Henshawa, ze kterého se později stal Cyborg Superman, ale hlavně ho známe jako J'onna J'onzze. Harewooda hraní J'onna baví, ale když dojde řeč na Cyborg Supermana, David dává stranou všechny pozitiva a do své druhé postavy, kterou hraje, si občas i takto kopne:

Cyborg Supermana hraji nerad. Ta postava nemá v seriálu žádnou historii, tvůrci jí nedali žádné zázemí. Prostě jsem přišel na plac, dali mi tu lacině vypadající masku a řekli: dobře, teď jsi Cyborg Superman. Ale to bylo všechno, nikdy jsme se nedozvěděli, jak se Hank stal Cyborgem, proč jím je, jaké jsou jeho schopnosti a hlavně proč mu říkají právě Cyborg Superman. Když jsem se dozvěděl, že ho budu hrát, byl jsem původně nadšený, ale rychle jsem vystřízlivěl. Když jdu do kostymérny a vidím tam oblek Cyborg Supermana, přestávám se těšit, protože vím, že mě čeká fakt nudný den.


Jen málokdy bývá zvykem, že si herec pustí pusu na špacír, když se zrovna bude natáčet nová sezóna. Většinou herci vynášejí seriál do nebes a až jednou skončí, začnou se k němu vracet a rozpovídají se o těch negativních věcech. To ale není případ Davida Harewooda, který rozhodně natáčení Supergirl miluje, ale hraní Cyborg Supermana ho příliš nebaví.

Souhlasíte s Harewoodem, že odhalení původu Cyborg Supermana nedostalo v seriálu žádný prostor?

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny