Supergirl Existuje šance, že se objeví v seriálu Batman?

Existuje šance, že se objeví v seriálu Batman?

Existuje šance, že se objeví v seriálu Batman?

V traileru na Supergirl si mnozí z vás mohli všimnout zmínění města Gotham. Okamžitě se začalo spekulovat o případném účinkování temného rytíře v seriálu. Je možné, že se Batman v seriálu objeví? A neměli jsme tu podobnou situaci již před dvěma lety se seriálem Arrow?


12 3
8.10.2016

V posledním traileru na druhou řadu Supergirl jsme si mohli všimnout zajímavé věty, kterou pronesl jeden muž: Stěhujeme se zpět do Gothamu. Fanoušci okamžitě začali spekulovat, zda se v budoucnu můžeme těšit na temného rytíře. Je to vůbec první náznak na Gotham a netopýřího strážce v seriálu Supergirl.

Něčeho podobného jsme se dočkali i ve druhé řadě seriálu Arrow, kde bylo zmíněno město Blüdhaven, kde operuje v komiksech superhrdina Nightwing. Nightwing měl ve druhé řadě Arrowa poměrně velkou šanci se v seriálu objevit, či se dokonce hovořilo o tom, že by mohl vzniknout samostatný seriál o Nightwingovi.


Nepřímo se i říkalo, že by si tohoto superhrdinu mohla zahrát bývalá hvězda seriálu The Vampire Diaries Steven R. McQueen. Na roli se dokonce připravoval v posilovně, na Instagramu provokoval svými fotkami s tričkem Nightwinga a dokonce se šuškalo, že čtvrtou řadu Vampire Diaries opustil právě kvůli roli Nightwinga.

(Ben Affleck v podání zatím posledního Batmana. Foto: Warner Brothers.)

Jak všichni víme, nakonec jsme se Nightwinga nikdy v seriálu Arrow nedočkali. Natož samostatného seriálu. Se zmínkou v Supergirl se tak rozjiskřila nová naděje, ale i zde to nebude tak horké, jak by si fanoušci přáli. Výkonnému producentovi seriálu Ali Adlerovi byla položena otázka ohledně Batmana, Adler se otázce pěkně vyhnul a pouze prohlásil:

Teď máme plné ruce práce s crossoverem, který připravujeme. Myslím, že letos budou fanoušci potěšeni s porcí crossoverů, které jsme si pro ně připravili. Jsme rádi, že máme možnost si půjčit z DC světa tak úžasné postavy.

Z tohoto tvrzení asi můžeme vyvodit, že Batmana v seriálu letos nepotkáme. DC zkrátka jen seriálu dovolilo zmínit město Gotham. Jelikož nás čeká samostatný film s Batmanem v hlavní roli s Benem Affleckem, těžko by DC toužilo představit Batmana i na seriálovém poli. Supermana sice DC povolilo, ale všimněte si, že je to poté, co Superman nedopadl zrovna dobře ve filmu Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti a jeho samostatný film je (zatím) v nedohlednu.

Byli byste rádi, kdyby se v seriálu objevil Batman a mohla by nás v tak krátkém rozmezí čekat nová interakce mezi Supermanem a Batmanem?

Diskuze /12

Baltik

To se stane leda ve snu.

Blüdhaven je zmiňován docela často, spíše jsem myslel, že jsme se setkali ve Flashovi v novinách s Wayne Enterprises.

8.10.2016 | 18:10:13
Stardos

Osobně bych raději viděl Batmana než Supermana :D Doufám, že se ho teda časem dočkáme

8.10.2016 | 18:27:32
palo123

Ked uz radsej by som tam videl Batgirl ako Batmana.

8.10.2016 | 19:29:57
Chomy/Ema

Mě by vůbec nevadilo kdyby tam byl batman

8.10.2016 | 21:01:38
scottt1

To je take iste, ako ked vo Flashovy bolo zmienene Coast City. Tiez sa vela diskutovalo, ci sa ukaze Hal Jordan (Green Lantern).

8.10.2016 | 21:21:58
EdnaMichael

stačilo kdyby se tam objevil a rekl I am Batman

9.10.2016 | 9:48:07
frozen

a batman bol spomenutý v legends of tomorrow

9.10.2016 | 10:55:19
league

Takže podle mě tam bude malý Bruce Waine prostě gotham je ve světě 3 a supergirl také. Měli by se objevit v Crosferu gotham.

#9 NIGHTMARE022
9.10.2016 | 18:12:26
NIGHTMARE022

#8 league: těžko když se to odehráva v jiné časové linii a ty světy nejsou seriálově propojeny.

#10 league
9.10.2016 | 20:33:36
league

Právě že ne už se na stránkách Gothamu zminovalo že gotham je na zemi 3 a supergirl také. Takže se to odehrává ve stejné časové linii.
#9 NIGHTMARE022:

10.10.2016 | 8:47:16
006

to že jsou ve stejném vesmíru neznamená a taky není stejný dějový čas

#12 Toso11
10.10.2016 | 20:54:49
Toso11

#11 006: +

12.10.2016 | 6:49:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny