Supergirl Fotky: Kara zamíří do Metropolis

Fotky: Kara zamíří do Metropolis

Fotky: Kara zamíří do Metropolis

Aktuálně se natáčí druhá řada Supergirl a největší poprask je pochopitelně u Supermana. Nyní bylo z uniklých fotek odhaleno, že se Kara vydá do Metropolis, kde uvidíme pár ikonických budov, které známe z komiksů a filmů.


15 0
7.8.2016

Před nedávnem jsme zveřejnili fotky Clarka Kenta a Jamese Olsena, nyní k nim přidáváme další. Kromě Kary na nich můžeme vidět opět Clarka a hlavně město, ve kterém žije – Metropolis. Kromě klasických policejních a záchranných aut s názvem města si můžete všimnout i budovy Luthor Corp, kterou jsme viděli i ve filmu Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (pod názvem LexCorp).

Do této společnosti zavítáme zřejmě kvůli sestře Lexe Luthora, která bude vystupovat ve druhé řadě. Na dalších fotkách můžete vidět například Clarka, jak si rozepíná košili a převléká se do supermanovského obleku. Už brzy by měl být k mání oficiální trailer. Připomínáme, že druhá řada s názvem The Adventures of Supergirl má premiéru 18. října a hned v úvodním díle vystoupí muž z oceli.


Diskuze /6

7.8.2016 | 16:36:41
tom99

#1 Nina317: Neboj, o všem napíšeme :-)

webmaster
7.8.2016 | 17:09:00
8.8.2016 | 10:08:01
LMDizajn

#3 gladiator992: nejde o crossover, oni všetci len natačaju na rovnakom mieste, ako tomu bolo aj predtym. prejdu do druheho hangaru a tam sa natača druhy serial. takže je dost možne, že počas nejakej pauzy na jedlo su všetci takto spolu

#5 Ingimir
8.8.2016 | 14:04:56
Ingimir

#4 LMDizajn: ako jasné že tá fotka nemusí byť rovno z natáčania toho crossoveru, ale tým coming soon nanho asi Amell naráža :)

8.8.2016 | 14:58:19
ksanzi10

Tuším najškaredší Superman akého som videla. No uvidíme, aký bude mať herecký talent

11.8.2016 | 16:41:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny