Supergirl Jedna postava měla rychlý flashback v nové Flashově epizodě

Jedna postava měla rychlý flashback v nové Flashově epizodě

Jedna postava měla rychlý flashback v nové Flashově epizodě

Komiksové seriály stanice CW jsou čím dál více propojenější a v dalších epizodách nás čekají i kraťoučké crossovery, které fanoušky rozhodně potěší. Něčeho podobného jsme se dočkali v seriálu Flash v epizodě Dead or Alive, kdy zničehonic hrdinové seriálu zavítali na Zemi-38.


11 0
6.2.2017

Následující řádky částečně rozebírají dění v epizodě Dead or Alive, pokud jste tedy epizodu neviděli, čtěte na vlastní nebezpečí. Když spolu Cisco Ramon a Gypsy sváděli boj o HR Wellse, cestovali mezi vesmíry. Jedním z nich byl i vesmír Kary Danvers, konkrétně tedy Země-38, která je domovem seriálu Supergirl. Na kratičký okamžik jsme viděli budovu CatCo, její kanceláře a především zbrklou asistentku Evu Teschmacher.

Pokud si slečnu Teschmacherovou ze seriálu moc nepamatujete, jedná se o asistentku, kterou najde Kara Danvers na začátku druhé řady pro Cat Grant. I když Cat opustí National City, Eve v CatCo nadále zůstavá. Později jsme si ji mohli všimnout například v době, kdy ve firmě na chvilku pracoval Mon-El, který měl s Teschmacherovou krátký románek. Na vtipnou scénu, kdy se ho Eve zeptala, zda má ochranu a Mon-El odpověděl, zda myslí meč, si určitě dobře vzpomínáte.


Sice se jedná o poměrně nepodstatný crossover, ale pro diváky, kteří sledují oba seriály, musí takové propojení seriálů potěšit. Pokud nesledujete Flashe, tak tady vám přinášíme scénu ze Země-38.

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Lex Luthor

Jen tak dál více propojení a krátkých crossoverů uvítám

6.2.2017 | 15:13:48
karlospajdos

Dobrý bylo jak se mihnul Flash v Arrow teď v posledním díle…

6.2.2017 | 19:27:34
scottt1

Aj tak Julianova posledna hlaska bola najlepsia :D

6.2.2017 | 19:49:50
Každá

docela by se mi libilo aby se zastavil Cisco treba sam jen tak pokecat se s Kara Zor-EL.. a pak zase jit.. proste jen spot.. jako jestli nema trable nepotrebuje pomoct ze u nich je nuda.. nebo jestli se nechce podivat k nim

7.2.2017 | 0:02:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny