Supergirl Konečně odhaleno, kdo na konci první série dorazil na Zem

Konečně odhaleno, kdo na konci první série dorazil na Zem

Konečně odhaleno, kdo na konci první série dorazil na Zem

První série končila obřím cliffhangerem, kdy na Zem dorazil záchranný modul a poslední záběr nám nenabídl totožnost postavy, která v něm přiletěla. Ještě před samotnou druhou řadou ale už víme, kdo se v ní nacházel.


17 0
26.7.2016

Nedávno jsme vás informovali, že Chris Wood (Kai z The Vampire Diaries) bude dalším hercem, který si zahraje ve druhé řadě. Na Comic-Conu bylo odhaleno, že právě herec Chris Wood se nachází v záchranném modulu, který přiletěl na Zemi. Zůstává tak poslední otázka – koho Chris Wood hraje?

I to se podařilo rozluštit. Chris Wood bude hrát postavu Mon-Ela, dalšího člena z rodiny Elů. S příletem záchranného modulu bylo jasné, že v něm musí být někdo z Kryptonu, což Mon naprosto splňuje. O tom, jakou funkci bude mít Mon-El v seriálu, se zatím neví, ale rozhodně ho uvidíme víckrát než v jedné epizodě.


(Bude tentokrát Chris Wood hrát kladnou postavu? Foto: CW)

V komiksech byl Mon-El poslán na Zemi v podobném plavidle jako Kal-El. I když cestoval v kryptonské lodi, nutně to z něj nedělá čistokrevného kryptoňana. Mon-El je napůl kryptoňan a napůl daxamit. Má podobné schopnosti jako Superman či Supergirl, ale měl by být o něco slabší.

V komiksech Mon-El často používá přezdívku Valor, M'Onel či své jméno Lar Gand. Mon-El je jméno, které mu dal Clark Kent, protože se jistý čas domníval, že by Mon mohl být jeho skutečným bratrem. Co je ovšem důležité, v komiksech byl Mon-El členem Legie superhrdinů, jejichž prsten jsme mohli vidět už v první sérii. Otevře Mon-El cestu k možným crossoverům?

Diskuze /3

Dr_Virus12

hm… tak díky… právě jste mi zkazili mé sny :( já doufal, že to bude SuperDog :(

26.7.2016 | 18:26:09
Billy the Kid

tak když je v té lize superhrdinu tak to nebude zaporák- za mě ok :)

26.7.2016 | 19:28:21
Es

Těším se, Chrise mám moc ráda :-). Superdog by byl S U P E R :-D :-)

27.7.2016 | 17:25:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny