Supergirl Lynda Carter: Prezidentka se mohla objevit v crossoverové epizodě

Lynda Carter: Prezidentka se mohla objevit v crossoverové epizodě

Lynda Carter: Prezidentka se mohla objevit v crossoverové epizodě

V Flashově epizodě Invasion! jsme se poprvé setkali s americkým prezidentem Spojených států, o kterém jsme poprvé slyšeli na konci čtvrté řady seriálu Arrow. Tvůrci si dokonce chvilku pohrávali s myšlenkou, že v epizodě vystoupí Lynda Carter, která hraje prezidentku v Supergirl.


14 0
2.12.2016

Na Lyndu Carter jsme narazili zatím jednou a to v epizodě Welcome to Earth, kde ztvárnila prezidentku Spojených států Olivii Marsdinovou. Olivia je mimozemšťan, která jako prezidentka bojuje za lepší podmínky mimozemšťanů na Zemi. Také existuje teorie, že pravá prezidentka byla unesena a pouze se za ní vydává jiný mimozemšťan. Ať už to je, jak chce, Olivia se měla objevit v epizodě Invasion!.

Pochopitelně se nemohla objevit hned jako prezidentka, protože ve čtvrté řadě seriálu Arrow bylo řečeno, že prezidentem USA je muž. Toho jsme právě poprvé mohli vidět v crossoverové epizodě Flashe, tam ale bohužel zemřel. A právě nyní měla přijít na scénu Olivia Marsdinová. Ta v původní verzi scénáře byla viceprezidentkou a po smrti prezidenta se sama měla stát prezidentkou USA přesně tak, jak je tomu na Zemi u Supergirl.


(Supergirl a Olivia během třetí epizody druhé řady. Foto: CW)

Marc Gugenheim, tvůrce seriálu, se krátce vyjádřil na toto téma:

Skutečně jsme tento nápad zvažovali. V prvotní verzi scénáře byla Lynda Carter viceprezidentkou, která se stala prezidentkou po smrti prezidenta. Následně ale studio zasáhlo a sdělilo nám, že je těch záhad na jednu epizodu dost (tajemství ohledně cestování časem, mimozemšťani). Nakonec jsme se tedy rozhodli tento nápad nerealizovat.

A zřejmě asi tvůrci udělali správné rozhodnutí. Pokud je Olivia skutečně mimozemšťan, jak to na první pohled v seriálu Supergirl vypadá, mohlo by se zdát, že v crossoverové epizodě nepřímo podporuje mimozemšťany Dominators, vzhledem k hodnotám, které zastává v seriálu. Crossover by tak získal další zápletku, která by nebyla vzhledem k velkému počtu postav úplně vhodná.

Nicméně je důležité si z této zprávy vzít to pozitivní – Lynda Carter se může v budoucnu objevit v jakémkoliv komiksovém seriálu stanice CW. A navíc nemusí být prezidentkou Spojených států pouze v Supergirl. Ve Flashově epizodě Invasion! bylo také odhaleno, že Supergirl pochází ze Země-38.

Diskuze /3

Billy the Kid

no tak první verze byla E-3 , E-38 je už jen takové upravené :) asi aby nebyla spojována s jay garrickem z the flash- kdys o něm nikdy neslyšela :)

#2 ksanzi10 #3 Gargy
2.12.2016 | 17:05:41
ksanzi10

#1 Billy the Kid: tiež pravda

2.12.2016 | 21:11:36
Gargy

#1 Billy the Kid: tých svetov je hádam nekonečno napríklad H.W. vo Flashovi je z E-19

6.12.2016 | 23:00:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny