Supergirl Miss Martian míří do seriálu

Miss Martian míří do seriálu

Miss Martian míří do seriálu

J'onn J'onzz, neboli Martian Manhunter, nebude ve druhé řadě na všechno sám. Přidá se k němu Miss Martian, kterou si můžete pamatovat z animovaného seriálu Young Justice. Pomalu se nám tvoří nový superhrdinský tým, který Kara bude potřebovat proti organizaci zvanou Cadmus.


17 0
21.8.2016

M'gann M'orzz je skutečné jméno Miss Martian a mohli jsme ji vidět právě ve zmíněné Young Justice či Teen Titans. M'gann je v podstatě White Martian, akorát patří mezi ty hodné. Ne mezi jedny z těch zběsilých zvířat, které jsme měli možnost v epizodě 1×11 – Strange Visitor From Another Planet, kde se J'onn J'onzz musel vypořádat se svou minulostí.

Už také víme, že Miss Martian si zahraje Sharon Leal, kterou si můžete pamatovat ze seriálů Grimm či Hellcats. Zatím se neví, jak často budeme M'gann vídat. Mělo by se ale jednat o kladnou postavu, takže seriál si prakticky může vytvořit už svůj vlastní superhrdinský tým, který by se mohl skládat ze Supergirl, Supermana, Martiana Manhuntera a Miss Martian.


(Jeremiah Danvers bude důležitou postavou ve druhé řadě. Foto: CBS)

Stále ovšem nesmíme zapomínat, že ve hře je i skupina zvaná Legion of Superheroes, kterou jsme sice neviděli, ale viděli jsme jeden z jejich prstenů, který má Clark Kent ukrytý ve své Pevnosti osamění. Navíc na konci první řady dorazil na Zem Mon-El (Chris Wood), který je úzce spjatý s Legion of Superheroes, takže je možné, že těch hrdinů ve druhé řadě nakonec uvidíme víc než dost.

A ve druhé řadě bude potřeba získat na kladnou stranu co nejvíce hrdinů. První polovina druhé řady se má zaměřit na projekt Cadmus, kde je uvězněný Jeremiah Danvers, který nezemřel během mise v Peru, jak rodina Danversových předpokládala. Cadmus má být uskupení vědců, kteří jsou skutečnými fanatiky a dokážou si ospravedlnit veškeré ohavnosti, které dělají. Otázkou tak zůstává, co dělají na Jeremiahovi. Je možné, že je na něm experimentováno a není vyloučeno, že by se v průběhu sezóny utkal s Karou.

Noví herci ve druhé řadě:

Lena Luthor (Katie McGrath)
Snapper Car (Ian Gomez)
Maggie Sawyer (Floriana Lima)
Superman/Clark Kent (Tyler Hoechlin)
Prezidentka USA (Lynda Carter)
Mon-El (Chris Wood)
Miss Martian/M'gann M'orzz (Sharon Leal)
Nick Farrow (Herec zatím nevybrán)

Co říkáte na to, že se v seriálu objeví Miss Martian? A líbí se vám, že druhá řada představí více hrdinů?

Diskuze /3

HellTsuku

Jo to bude zajímavé doufám. Jí mám náhodou rád, i když to i Manhuntera

21.8.2016 | 15:20:06
rasmus111

Podla imdb bude iba v dvoch epizodach no ja dufam ze bude vo viacerych epizodach

#3 HellTsuku
21.8.2016 | 15:31:41
HellTsuku

#2 rasmus111: JO taky doufám

21.8.2016 | 15:32:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny