Supergirl Mohla by být matka Kary stále naživu? Tvůrci se nechtějí o tomto tématu bavit

Mohla by být matka Kary stále naživu? Tvůrci se nechtějí o tomto tématu bavit

Mohla by být matka Kary stále naživu? Tvůrci se nechtějí o tomto tématu bavit

Zor-El a Alura Zor-El zemřeli na planetě Krypton. Tak jsme si to alespoň poslední dvě řady seriálu Supergirl mysleli. Nyní nám ale tvůrci dali malou naději, že matka Kary je stále naživu. Zatím víme, že se ve třetí řadě bude objevovat častěji než doposud. Znamená to tedy něco?


11 2
15.8.2017

Alura Zor-El bude mít ve třetí řadě velice důležitou roli. Bohužel když se má v seriálu objevovat z dosavadních řad nejvíce, na natáčení si neudělala čas Laura Benanti, která ztvárnila Aluru v prvních dvou sezónách. Nahradí ji ovšem zkušená Erica Durance ze seriálu Smallville.

(Mohou být rodiče Kary stále naživu? Foto: CW)


Počítá se s tím, že Aluru budeme vídat skrze flashbacky, hologramy, vize a halucinace. Tedy tak, jak tomu bylo doteď. Ve třetí sezóně nás čeká záporačka Reign z Kryptonu, proto je výskyt Alury zcela pochopitelný. Entertainment Weekly ovšem položil tvůrcům otázku, zda je možné, že by Alura byla stále naživu. Na to tvůrci odpověděli ale dost nejasně:

Zatím o tom mluvit nebudeme, důležité je, že stále stojíme o to, aby Alura byla v seriálu. Matka Kary je jednou z mála spojeních Supergirl a Kryptonu, který si Kara tolik nepamatuje. A vždycky se nám líbí, když máme v jedné společné scéně Karu i Aluru. Probírání témat jako je pouto rodiny a zničení planety dodává show patřičné emoce. A jejich vzájemný vztah chceme dále prozkoumávat.

Pokud je Alura naživu, tvůrci by pochopitelně několik měsíců před premiérou třetí řady neprozradili takové tajemství, ale otázce se zcela vyhnuli, i když mohli odpovědět úplně jinak. Kdyby například sebejistě řekli, že Alura je přece dávno mrtvá, nikdo by o tom nepochyboval. Takto nám ale dali naději, že matka Kary se nějakým způsobem dostala z Kryptonu těsně před výbuchem.

Zatím víme, že úspěšně z planety uprchla Kara, Kal-El a Reign. Podařilo se to ještě někomu? A pokud se to povedlo právě Aluře (anebo i jejímu manželovi), tak proč nekontaktovali Karu již dříve? To jsou otázky, které nás jistě budou zajímat, pakliže je Alura stále mezi živými. Nezapomínejme, že jsme v komiksovém světě, ve kterém se hojně setkáváme s různým oživováním všelijakých postav.

Přáli byste si, aby byla Alura naživu?

Diskuze /3

pindajara

Tvůrci by mohli přijít třeba s technologií modrého krystalu, s tím, že by do něj Zor-El vložil DNA svoje i jeho manželky. Takhle to udělali ve Smallville. Bylo by zajímavé to vidět znovu. Když už si supergirl pujčuje herce z předešlých seriálů o Supermanovi, tak by mohli použít i tuhle technologii. Ps. doufám, že se tam bude postava Alury vyskytovat dost často, přeci jen Erica Durance bude má oblíbenkyně.

15.8.2017 | 23:55:15
Xegiie

a proč by ne ?:)

16.8.2017 | 12:51:52
Rubi

Zrovna když jsem si říkala že změna její představitelky nebude tolik vadit když postava nežije. Tak ji snad přivedou zpátky k životu.

18.8.2017 | 17:08:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny