Supergirl Objeví se v příští epizodě Maxwell Lord?

Objeví se v příští epizodě Maxwell Lord?

Objeví se v příští epizodě Maxwell Lord?

Maxwell Lord ze seriálu záhadně zmizel a ve druhé řadě o něm bohužel nepadlo ani jedno slovo. Nyní se ale objevila malá šance, že by se přeci jen mohl do dění seriálu vrátit. Pojďme se podívat, v jaké souvislosti to bylo.


14 2
13.2.2017

Maxwell Lord v podání Petera Facinelliho zmizel po událostech první série neznámo kam. Ani se o něm nemluví, stejně tak jako například o Lucy Lane. Zatím nebyla vydána žádná oficiální zpráva o tom, proč Facinelli už v seriálu nevystupuje. Zřejmě za to může přesun natáčení druhé řady z Los Angeles do Vancouveru. Podobný důvod nevýskytu herce je zřejmě i v případě Jenny Dewan-Tatum, která hraje Lucy.

(Lena Luthor držící šachovou figurku. Foto: CW)


Nyní se ale objevila malá naděje, že se přeci jen Maxwell Lord objeví. V traileru na epizodu Luthors si můžeme všimnout krátkého záběru na šachovou figurku. Ta by mohla znamenat, že se v seriálu objeví organizace Checkmate, jakési druhé komando Suicide Squad. Jelikož se tento tým nemůže kvůli zastiňování DC filmů ve světě Supergirl objevit, otvírá se nyní možnost pro Checkmate.

Jedná se o skupinu, ve které byli v komiksech snad všichni možní DC záporáci. Od Deathstrokea až po Huntress. A členem byl samozřejmě i Maxwell Lord. Proto se ihned začalo spekulovat, zda se neobjeví právě v souvislosti s organizací Checkmate. O návratu Lorda jsme psali během pauzy, tak je stále možné, že se Maxwell objeví. Stáli byste o jeho návrat do seriálu?

Diskuze /5

Innominateus

Ten by tu ještě scházel …

13.2.2017 | 17:59:44
totti

Bol aj riaditeľom Checkmate.

Presun z LA do Vancouveru je až taký problém pre tých hercov? Vôbec tomu nechápem.

#5 ShadowKittyGirl
13.2.2017 | 18:16:37
Lex Luthor

Maxwell Lord byl v Checkmateu myslím černý král a Wallerová Bílá Královna, bohužel Wallerové se nedočkáme kvůli filmu, štve mě, že kvůli filmům škrtaj v seriálech postavy, Maxwell Lord by měl společně s generálem Lanem zkoumat energetický zdroj, který v závěru získali z lodi Fort Razz.

13.2.2017 | 18:53:40
Miss_Electra

Bol celkom fajn, aj mi chýbal, takže by sa na jednu-dve epizody mohol objaviť :)

13.2.2017 | 19:19:31
ShadowKittyGirl

#2 totti: vzhledem k tomu jak velká Amerika je a kolik času natáčení zabere to zřejmě problém je obzvláště když máte rodinu to se pak jenom tak nesbalite a nefrnknete si třeba do Londyna vzdálenost sice tipuju ale nejspíš moc neprehanim :-)

20.2.2017 | 16:47:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny