Supergirl Peter Facinelli promluvil o své roli Maxwella Lorda

Peter Facinelli promluvil o své roli Maxwella Lorda

Peter Facinelli promluvil o své roli Maxwella Lorda

Peter Facinelli si v seriálu zahraje Maxwella, další postavu, která se utká v boji se Supergirl. Přečtěte si s ním krátké interview z new-yorského Comic-Conu.


12 0
20.10.2015

Maxwell Lord bude další postavou, která si zahraje v Supergirl. Možná si tuto postavu pamatujete ze seriálu Smallville. Minulý týden se konal Comic-Con v New Yorku, kde nechyběl Peter Facinelli, představitel Maxwella, který nám prozradil něco málo o jeho postavě.

Jaký vztah má vůbec vaše postava s organizací DEO? Bude s nimi, nebo proti nim?


Myslím, že o Maxwellovi můžeme říct, že nebude kladnou ani zápornou postavou. A nebude na ničí straně. Spíš bude neutrální. Ale nemyslím si, že Maxwell je čiré zlo. Má zkrátka svůj pohled na věc. Bude řešit širší zájem a problémy lidstva a to zkrátka nevyřeší dva hrdinové, kteří jsou jen dobří a pak jen ti špatní. Maxwell přinese do seriálu trochu té neutrality, bude se na věc dívat z větší perspektivy.

(Peter Facinelli na new-yorském Comic-Conu. Foto: Facebook Comic-Con)

Max měl vždycky špatný vztah se Superman a to i ve chvíli, kdy se snažil být kadnou postavou. Můžeme čekat podobný vztah i k Supergirl?

Ano, určitě. Supergirl bude skvělým protivníkem. Maxwell bude takový, že by neustále přemýšlel, jak její schopnosti využít pro dobro lidstva, ale pak si vždy uvědomí, že tyto schopnosti nejsou přirozené a nikdo by neměl mít takovou moc ovlivňovat a kontrolovat ostatní lidi. Max rozhodně nebude mít rád Supergirl a bude se pokoušet přesvědčit lidi, aby ji také neměli rádi.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny