Supergirl Potvrzeno: Nyní je už zcela jasné, koho si Kevin Sorbo a Teri Hatcher zahrají

Potvrzeno: Nyní je už zcela jasné, koho si Kevin Sorbo a Teri Hatcher zahrají

Potvrzeno: Nyní je už zcela jasné, koho si Kevin Sorbo a Teri Hatcher zahrají

Dlouho se spekulovalo, koho si zahrají Kevin Sorbo a Teri Hatcher, dvě seriálové hvězdy, které míří do seriálu. Fanoušci měli teorii, koho by ti dva mohli hrát. Nyní už se stoprocentní jistotou víme, jak to bude. Pokud si nechcete kazit překvapení, článku se prozatím vyhněte.


24 0
9.3.2017

Kevin Sorbo a Teri Hatcher se sice pořádně představí až v epizodě Star-Crossed, ale své kratičké cameo si už střihli v závěru epizody Exodus. Fanoušci se poměrně snadno dovtípili, koho Sorbo s Hatcher hrají, nyní to bylo potvrzeno oficiální cestou. Kevin hraje krále Daxamu, Teri jeho manželku, jež je logicky královnou.

(Teri Hatcher ve své nové roli. Foto: CW)


Také bylo oficiálně potrzeno, že Mon-El je princem Daxamu a ne jedním z členů gardy, jak původně tvrdil. Jeho pravý důvod návštěvy Země bude odhalen v příští epizodě, jak už jsme jednou psali. Dle posledních informací budou Sorbo s Hatcher hrát velikou roli v následujících dílech. V mezičase tak vyplní dějovou linku po Lillian Luthor a organizaci Cadmus.

Dle posledních údajů se má Kevin Sorbo objevit celkem ve třech epizodách. Neví se ale, zda to stejné platí pro Teri Hatcher. Spekuluje se, že Teri bude dostávat více prostoru a údajně by se měla v seriálu zdržet o něco déle, ač se to zatím může zdát jako opak, Postava Teri má být mnohem zákeřnější než ta Kevinova. Vše podstatné se už dozvíme v příští epizodě, která nás čeká za dva týdny.

Diskuze /11

Lex Luthor

Dobrý uvídíme jak bude Kara reagovat

9.3.2017 | 18:38:13
Billy the Kid

tak třeba utekl od rodiny bo ví co jsou zač, a raději lhal :)

#3 červený gumáky #4 mima33
9.3.2017 | 18:50:44
červený gumáky

#2 Billy the Kid: Mon-EL rekl kare v poslednim dile ( myslim, nejsem si jistej), ze pokud by videl jeho otce, tak by zacal utikat, protoze to nebyl hodny clovek. Takze je pravdepodobne ze lhal, protoze s nimi (jeho rodici a pravdepodobne i Daxamem), uz asi nechce mit nic spolecneho.

9.3.2017 | 19:12:52
mima33

#2 Billy the Kid: Veď sám povedal, v 14. epizóde, že ak by sa vo dverách zjavil jeho otec, tak by utekal. Takže si myslím, že toto je celkom možné.

Mimo to, máme sa dočkať Mon-Ella v obleku, takže minimálne on v seriály do konca tejto série ostane a dúfam, že aj v tej nasledujúcej sa vráti. Ja viem, že je to seriál o Kare, ale prvá séria bola dosť slabá (ak by v nej nebola Cat, tak aj nudná). Kara žiaľ sama nedokáže celý seriál utiahnuť. Len sa trochu bojím jej reakcie – dúfam, že to nebude koniec Karamelu :P

#6 Billy the Kid
9.3.2017 | 19:13:06
Lex Luthor

Myslím, že Jeremiah o něm ví pravdu, sám mu to říkal v předchozí epizodě

9.3.2017 | 20:23:41
Billy the Kid

#4 mima33: ano ano všude je spojení dvou postav, ale karamel je nejlepší spojení ze všech :)

#8 červený gumáky
9.3.2017 | 20:39:44
dovahkiin

Herculeeeees!

9.3.2017 | 20:50:52
červený gumáky

#6 Billy the Kid: souhlasím, karamel je nejlepsi dvojce co jsem kdy v serialu videl :D i já jim závidim fiktivni vztah :D

#9 antty
9.3.2017 | 20:57:50
antty

#8 červený gumáky: nejsem si jist jestli billy nemyslel spíš tu jednoduchou složeninu, která jejich vztah označuje 8-)

#10 červený gumáky
10.3.2017 | 14:51:32
červený gumáky

#9 antty: oh, aha :D to mi nedoslo :D, kazdopadne s tim taky souhlasím :D

10.3.2017 | 15:16:32
monikash

A přiletí i s USS Andromedou? Zrovna jsem si říkala, že se na tenhle seriál pro náctileté (kam poslední dobou míří) přestanu dívat, a oni tam dají mého miláška z přelomu století…

10.3.2017 | 18:05:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny