Supergirl První dojmy z premiéry druhé řady a ukázka z první epizody

První dojmy z premiéry druhé řady a ukázka z první epizody

První dojmy z premiéry druhé řady a ukázka z první epizody

Supergirl si odbude svou premiéru druhé řady až za dva týdny, ale už nyní pár šťastlivců mohlo vidět úvodní epizodu s Clarkem Kentem. Jak se tedy povedla a hlavně jak se povedl Superman? Přikládáme také první ukázku z epizody, abyste si sami udělali názor.


21 0
28.9.2016

Jelikož je v současnoti poměrně velké pozdvižení ohledně dvou prvních epizod Supergirl, pár novinářů a šťastlivců už mohlo vidět premiérové dva díly. A dle nich se opravdu máme na co těšit. Před premiérou toho nemůžou novináři moc prozradit, přesto alespoň nastínili, v čem jsou první dvě epizody zajímavé.

Jelikož se vlastně jedná o takový malý crossover mezi Supergirl a Supermanem, byl zapotřebí pořádný záporák. Na rozdíl od epizody Worlds Finest, kterou navštívil rychlík Flash, se nevěnuje tak veliká pozornost představováním padouchů. Metallo, který je hlavním záporákem prvních dvou epizod, zkrátka přijde na scénu přirozeně, aniž by mu byl věnován extra čas na představení.


Thumbnail Play icon

(První sneak peek k Supergirl. Jak se vám líbí Clark? Zdroj: CW)

Chemie mezi Karou a Clarkem funguje stejně dobře, jako mezi Barrym a Karou. Clark Kent je zcela jinou postavou, než kterou nyní známe z filmů. Clark je veselý a vtipný geek, který spíše připomíná Kenta ze starých komiksů a seriálů. Uvidíme, jak to nakonec v premiéře dopadne. Pro Zacka Snydera, režiséra Justice League, může být nový Clark dobrým testovacím vzorem, zda nemá upravit charakter i svého nabručeného Supermana.

Jediné, co bylo tak trochu prozrazeno, je vývoj vztahu mezi Karou a Jamesem Olsenem. Jelikož Kara nyní prochází zajímavým vývojem ve své práci i v osobním životě, jejich vztah nemusí být tak růžový, jak se na konci první řady zdálo. To jistě potěší všechny fanoušky, kteří nemají Olsena v lásce. James není pouze neoblíbenou postavou zde na Edně, ale i obecně nebyl příliš přívětivě přijat fanoušky.

Z prvních dojmů můžeme vyvodit, že se první dvě epizody povedly a hlavně se povedl Clark Kent se Supermanem. Tyler Hoechlin stál před nelehkým úkolem a zavděčit se náročným fanouškům je v dnešní době těžké. Nakonec by se mu to ale mohlo podařit. Jak se těšíte na Supermana? Myslíte si, že náš čeká jedna z nejlepších komiksových premiér, kterou kdy televize vyprodukovala?

Diskuze /3

Baltik

Ne, nemyslím si.

#2 Billy the Kid
28.9.2016 | 18:25:03
Billy the Kid

#1 Baltik: uvidíme, ale i kdyby ne mám z toho radost, ale jen aby superman nezastíníl supergirl, ale jak říkal jeden z tvůrcu serialu- je to risk :)

28.9.2016 | 20:04:06
Chomy/Ema

No čekám............. že budou i lepší premiéri než tahle!!

29.9.2016 | 17:39:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny