Supergirl Rekapitulace první řady a synopse druhé řady

Rekapitulace první řady a synopse druhé řady

Rekapitulace první řady a synopse druhé řady

Stanice CW vydala oficiální synopsi ke druhé řadě a při té příležitosti zrekapitulovala tu první. Pokud jste tedy něco zapomněli z první série, nebo si chcete osvěžit vzpomínky na prvních dvacet epizod, můžete si o všem důležitém přečíst uvnitř článku.


18 1
15.8.2016

Oficiální synopse druhé řady

Když bylo Kaře Zor-El 12 let, byla nucena opustit planetu Krypton. Byla svými rodiči poslána na Zem, kde ji začali vychovávat Jeremiah a Eliza Danversovi, kteří už měli jednu dceru Alex. Kara disponuje se stejnými schopnostmi jako Superman, ale narozdíl od něj se rozhodla své nadání před světem utajit.

O pár let později Kara začala žít zcela normální život v National City, kde pracovala jako asistentka Cat Grantové v novinářství CatCo. V práci si našla přátele – nejdříve Winna Schotta, později fotografa Jamese Olsena, kterého si Cat najala ze slavného novinářství Daily Planet z Metropolis. Když byl život Alex ohrožen pádem letadla, Kara ji zachránila a odhalila tak své schopnosti světu.


(Plakát k první sérii. Foto: CBS)

Když Kara zjistila, jaký poprask způsobila ve městě, rozhodla se stát Supergirl. Kara tak stále přeskakovala z jedné práce do druhé, musela vybalancovat svůj život jako asistentka v CatCo a jako agent pracující pro tajnou organizaci DEO, vládní zařízení, kde pracuje i Kařina nevlastní sestra Alex. Hank Henshaw Karu přesvědčil, ať pracuje pro DEO, později vyšlo najevo, že Hank je už dávno mrtvý a pouze se za něj vydává mimozemšťan J'onn J'onzz.

J'onn J'onnz, nebo-li Martian Manhunter, slíbil Jeremiahu Danversovi, že se postará o obě jeho dcery, proto je chtěl mít J'onn obě nablízku. Později vyjde najevo, že Jeremiah nezemřel během mise v Peru, ale je držen z neznámého důvodu tajnou organizací Cadmus. Kara v průběhu první sezóny bojovala s celou řadou zločinců, nejvíce ovšem soupeřila se svou tetou Astrou a jejím manželem Nonem, kteří se pokoušeli zničit Zemi.

Ve druhé sezóně už Kara není asistentkou Cat Grantové a je pouze na ní, aby zjistila, co od života očekává. Supergirl dále pracuje pro DEO a ochraňuje obyvatele National City, dále hledá svého nevlastního otce Jeremiaha a společnost Cadmus. Ve druhé řadě se Supergirl spojí se svým bratrancem Supermanem, budou spolu bojovat s novými protivníky. Kara navíc bude často soupeřit sama se sebou – mezi svým osobním životem a životem superhrdinky.

Diskuze /2

Baltik

Už první blbost byla, že své schopnosti skrývala tak dlouho. Já bych nevydržel ani týden si někam zaletět.

#2 tom99
15.8.2016 | 20:24:01
tom99

#1 Baltik: Tak měla k tomu dobrý důvod. Jako malá blbla se svou sestrou a hned jim zaklepalo u dveří DEO a odvedlo jim otce, který se už nikdy nevrátil. To si pak rozmyslíš, jestli používat schopnosti či ne :-)

webmaster
15.8.2016 | 21:29:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny