Supergirl Role matky Kary Alury musela být přeobsazena. Bude ji hrát bývalá Lois Lane

Role matky Kary Alury musela být přeobsazena. Bude ji hrát bývalá Lois Lane

Role matky Kary Alury musela být přeobsazena. Bude ji hrát bývalá Lois Lane

Herectví je stále práce a herečka Laura Benanti bude příští seriálovou sezónu pobývat převážně v New Yorku. Jelikož se seriál Supergirl natáčí v kanadském Vancouveru, pro Benanti by bylo velice obtížné mezi těmito městy cestovat. Své role se dobrovolně vzdala, a tak tvůrci našli novou Aluru.


15 0
11.7.2017

Toto je pro fanoušky seriálu Supergirl velice špatná zpráva. Laura Benanti hraje od první sezóny Aluru Zor-El a dokonce i tetu Kary Astru. Nyní se Laura role dobrovolně vzdala, protože od letošní seriálové sezóny bude převážnou část roku natáčet v New Yorku a nestihla by cestovat mezi tímto velkoměstem a kanadským Vancouverem. K této nešťastné novince se vyjádřil i výkonný producent seriálu Andrew Kreisberg:

Bohužel už v seriálu nebudeme vídat Lauru, která se vrací k seriálu Eli Stone, který se natáčí v New Yorku a nebylo by tak možné, aby Laura stihla i natáčení Supergirl v Kanadě. Je nám to velice líto. Na palubě ale vítáme Ericu Durance (hrála Lois Lane v seriálu Smallville), která nyní bude hrát matku Kary. Minulý rok jsme zaznamenali úspěch s bývalou Lois Lane Teri Hatcher. Něčeho podobného chceme docílit i letos s Ericou.


(Lauru Benanti už v seriálu bohužel nebudeme vídat. Foto: CW)

Alura Zor-El se v seriálu příliš často nevyskytuje. Většinou se objeví třikrát čtyřikrát za celou sezónu. Bohužel plný rozvrh Laury Benanti nedovolí herečce se do Supergirl vrátit. Tvůrci hledali řešení, jak udržet Benanti v seriálu, ale bohužel se to nepovedlo. Jelikož v příští sezóně poznáme záporačku Reign, která pochází z Kryptonu, pro seriál budou klíčové flashbacky, které se neobejdou bez Alury. Ta v nich (a celkově celý rod Elů) bude hrát velkou roli, proto bylo vynechání Alury Zor-El ve třetí řadě nemyslitelné.

Co říkáte na tuto nečekanou novinku? Jak se ostatně stavíte k přeobsazováním jednotlivých rolí?

Diskuze /16

Billy the Kid

erica durance wow, zrovna dneska jsem se díval jen tak z nostalgie na finále smallville :)

#2 wesid
11.7.2017 | 18:44:08
wesid

#1 Billy the Kid: Já jí zrovna dneska viděl ve Hvězdné bráně… náhoda? Nemyslím si… :D

11.7.2017 | 19:18:33
pindajara

Jsem rád, že Erica Durance míří do seriálu. Pro mě to vždy bude Lois Lane. Erica je jeden z hlavních důvodů proč se dívat na smallville. Tak ještě přeobsadit Cassidy Freeman do role Leny Luthor, černocha Olsena přeobsadit a dát roli Aaronovi Ashmorovi, obsadit Jor-Ela Tomem Wellingem, představit zdejší verzi Olivera Queena s tváří Justina Hartleye a budu spokojen.

#4 Lex Luthor #12 anndy
11.7.2017 | 19:41:52
Lex Luthor

#3 pindajara: Taky jsem to chtěl říct na Zemi 38 by mohla být jiná verze Green Arrowa a Olivera Queena jak už se tady psalo a mohl by ho hrát Justin Hartley jistě by se do role rád vrátil herci většinou básní o svých komiksových rolích

#5 pindajara
11.7.2017 | 21:41:20
pindajara

#4 Lex Luthor: přesně tak, bylo poté zajímavé vidět během crossoveru dvě různá ztvárněný stejné postavy. Ale pokud by do role obsadili Hartleye, tak by to musela být podobná verze jakou ztvárňoval ve smallville. Přeci jen Oliver na Zemi 1 je moc vážný a ze všeho viní sebe.

btw. Jak už jsem říkal, mnoho postav v Supergirl potřebuje recasting, přeci jen černej Jimmy Olsen je fakt divnej, v komiksech i filmech a seriálech byl Olsen běloch, nevím proč do jeho role museli dát černocha. To samý platí o Leně Luthor, Katie mi v té role prostě nesedí, Cassidy Freeman byla o moc lepší.

#6 Billy the Kid #9 antty
11.7.2017 | 22:22:50
Billy the Kid

#5 pindajara: jo cassidy byla hlavně dobrá jak z emilem zpívali :) nejlepší epizoda :)

#7 pindajara
12.7.2017 | 0:20:11
pindajara

#6 Billy the Kid: Jj, série 10, epizoda 15 – Fortune, nedávno jsem na tuhle epizodu koukal. A musím říct, že za celých 10 sérií nebyla lepší epizoda. A nebylo tam jen zpívání Tess a Emila, ale ještě třeba „hangover“ video, Oliver a Lois převlečený za tanečnice a ještě třeba jak Clark ukradl vůz s penězi. :D :D

12.7.2017 | 12:19:03
CoRnDuCK

Možná bude hrát její matku, když byla mladší.. To by vysvětlovalo, ale uvidíme.

12.7.2017 | 14:55:22
antty

#5 pindajara: To Tess a Lena jsou stejný postavy? To mi nějak uniklo.

#10 pindajara
13.7.2017 | 15:33:40
pindajara

#9 antty: Ano. Obě jsou to dcery Lionela Luthora, v 10. sérii smallville bylo odtajněno, že Tess Mercer je ve skutečnosti Lutessa Lena Luthor. Jenže v arrowverse je Lionel mrtvý a Lilian živá, zatímco ve Smallville je Lionel živý a Lilian mrtvá.

13.7.2017 | 16:49:42
DavidSpike

klidně by tam mohli Aarona Ashmora obsadit a udělat to do příběhu tak že Queenovi nemohli mít děti tak si jedno adoptovali a pojmenovali Oliver Queen. Parádně by se tím vyřešilo proč nejsou stejní :)

13.7.2017 | 19:13:16
anndy

#3 pindajara: stará dobrá parta pohromadě, to by bylo fajn, taková nostalgie, ještě bych přihodila Chloe :-)

a k té změně, je mi to celkem fuk, pokud nejde o hlavní postavu

#13 pindajara
15.7.2017 | 12:15:14
pindajara

#12 anndy: naprosto s tebou souhlasím, stará dobrá parta ze smallville byla top.

15.7.2017 | 15:55:19
Rubi

Trošku mě to mrzí protože v roli Astry/Alury byla opravdu super. Když ale vezmu v potaz to, že Astra zemřela a Alura je mrtvá taky, tak se ukážou v příběhu už maximálně tak díky flashbackům, popřípadě jako hologramy. Takže to nebude nijak zásadně vadit.

15.7.2017 | 16:43:44
scottt1

Som myslel, ze je to o serialu Supergirl a nie o Smallville :D

16.7.2017 | 12:30:15
Alisha

Erica Durance a její nezapomenutelné hlášky ze Smallville, inu proč ne? :D :D :D :D

21.7.2017 | 3:29:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny