Supergirl Seriál získává druhou řadu a přesouvá se na CW!

Seriál získává druhou řadu a přesouvá se na CW!

Seriál získává druhou řadu a přesouvá se na CW!

Po týdnech tápání jsme dostali konečně finální verdikt a seriál Supergirl získává svou druhou řadu. Další výraznou změnou je přesun seriálu ze stanice CBS na CW, kde je většina seriálů s DC tématikou.


32 1
13.5.2016

Na stanici CW aktuálně řádí Arrow, The Flash a Legends of Tomorrow, které pojí jeden seriálový vesmír. Od crossoveru s Flashem se k těmto třem seriálům přidala i Supergirl, která se od dnešního dne přesouvá ze stanice CBS na stanici CW, která seriál rovněž obnovila pro druhou řadu. Druhou řadu nejspíše uvdíme na podzim 2016, ale přesně nevíme, v jaký den se bude seriál vysílat. Letos CW obnovila 11 svých seriálů a bude zajímavé, kam nacpou Supergirl.

Důvody, proč CBS se rozhodlo přesunout seriál o dívce z oceli na CW, jsou zatím neznámé. CBS původně o seriál stálo, ale zřejmě se tvůrci vydali příběhově typickým stylem CW stanice, což CBS úplně nevonilo. A rozjetý vlak se těžko zastavuje. Proslýchá se, že jedna epizoda Supergirl stojí okolo 3 mil. dolarů a celkově je natáčení v Los Angeles nákladné. CW se asi pokusí trochu zredukovat tyto náklady a druhá řada se bude natáčet v Kanadě ve Vancouveru, kde se natáčí většina CW seriálů.


Díky tweetu Davida Harewooda (J'onn J'onzz) už také víme, že druhá sezóna bude mít 22 epizod.

Diskuze /11

LMDizajn

Len aby na CW nespravili z toho Olicity v podani Jamesa a Kary… Možno uvidime viac Flash + Supergirl, myslim ze by to bolo super! A dzfam že uvidime Karu aj ako Powergirl!!!

13.5.2016 | 8:36:56
Baltik

Stupidní románky a ochraňování každého každým a ujišťování se o bezpečí je od prvního dílů, horší to být nemůže. Tak tedy jsem rád, propojení s ostatními seriály je jen a jen dobře.

13.5.2016 | 12:06:43
JuRas

Jelikož se mění i diváci a hlavně mají volnou ruku při tvoření, tak bych řekl, že se dočkáme u Supergirl změny k lepšímu (něco ve stylu Flashe bych řekl). Ta tupá holčičí naivita tam už snad nebude :D .

13.5.2016 | 13:16:19
Honiik

Snad se to více propojí se seriálovým universem, je to jen dobře :) Snad nebudou stávkovat herci kvůli změně místa natáčení :D

13.5.2016 | 13:22:04
gladiator992

Supergirl ma úžasnu kvalitu , len aby stanica CW ju nezničila … :/

13.5.2016 | 16:57:47
téčko171

Takže za předpokladu, že i první epizoda bude mít 22 epizod, znamená to, že se v druhé řadě dočkáme celkem 484 epizod?

webmaster
13.5.2016 | 17:58:17
Billy the Kid

jsem rád že se přesunula na cw, a ještě raději že má druhou serii. Myslím si že serial bude mít lepší kvalitu a to díky tvurcům, jsem zvědav jak se poperou s crossoverama, ale nechci aby supergirl byla jen země-3, když všichni v animacích i komiksech jedou na jedné lodi a za Zemi 1 :)

13.5.2016 | 18:00:51
Argetlam Královrah

Flash je nejlepší, Arrow ujde, teda dříve ušel, teď začíná ztrácet dech, Supergirl nebyla špatná, ale ani moc nezaujala a Legends of tomorrow snad netřeba ani komentovat. Poslední díl jsem viděl, jak se Ohnivák proměnil v Pána času, pak už jsem si řekl, že takovou kravinu snad ani nemohou myslet vážně a nedívám se na to. Připadá mi to, že všechny obyčejné a nezajímavé osobnosti z Arrowa a Flashe (až na Snarta) prostě přesunuli do The legends of tomorrow a doufali, že na tom něco vydělají.

13.5.2016 | 18:29:51
BackPa

Teď nevím, jestli se radovat nebo brečet. Ono ani první řada Supergirl nebyla nic moc. Na jednu stranu prnví 2 řady Arrow a první řada Flashe (druhá je slabší) byly super, ale teď už je to takové nemastné neslané. Tak aby Supergirl s kvalitou nespadla ještě níž.

#10 Billy the Kid
13.5.2016 | 21:03:27
Billy the Kid

#9 BackPa: no tak arrow jde do sraček, ale o druhé řadě the flash nemám ani nejmenší pochybnosti a dám jo třeba celkově 90% a to je dost. A u supergirl taky nevíš, klidně ať překvapí, času mají dost :)

14.5.2016 | 4:36:28
cocumis

může mi někdo obhájit sledovanost týhle velep*čoviny?? doufám že to shnije s arrowem na Cwéčku..

20.5.2016 | 10:29:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny