Supergirl Superman konečně obsazen!

Superman konečně obsazen!

Superman konečně obsazen!

Kal-El se objeví ve třinácté epizodě seriálu a my teď konečně víme, kdo si ho zahraje. Zatím se počítá, že se Kal-El objeví pouze v jedné epizodě, ale není vyloučeno, že ho uvidíme i někdy v budoucnu.


13 0
31.1.2016

Třináctá epizoda s názvem For The Girl Who Has Everything bude zvláštní epizodou, kdy se Kaře bude zdát o tom, že Krypton nikdy nebyl zničen a její rodiče jsou stále naživu. Pakliže nebyla planeta nikdy zničena, Kal-El tudíž nebyl nikdy vyslán na Zemi, a proto se s ním potkáme právě na Kryptonu, když mu bylo ještě pouhých třináct let.

(Líbí se vám mladý Superman? Foto: CBS)


Mladého Kal-Ela si zahraje Daniel DiMaggio (Tales of Halloween, Burn Notice). Jelikož Daniel ztvární Kal-Ela pouze ve snu, je zřejmé, že by se měl objevit pouze v jedné epizodě. Produkce ovšem Danielovu roli označila za „vracející se“, takže DiMaggia uvidíme někdy i v budoucnu. S matkou Kary Alurou se v seriálu stále setkáváme přes hologramy, takže je možné, že takto budeme vídat i budoucího Supermana.

V epizodě Strange Visitor From Another Planet jsme také měli poprvé možnost vidět Adama Fostera, odcizeného syna Cat Grantové. Zatím nevíme, na jak dlouho se Adam zdrží v seriálu, mnohem zajímavější ovšem je, kdo jej hraje – Blake Jenner. Blake je totiž manželem Melissy Benoist, představitelky Supergirl. Uvidíme, jak dlouho spolu budou v seriálu randit.

Těšíte se na tuto speciální epizodu, která je založená na slavném komiksu? A chcete, aby se Superman objevil i ve své dospělé verzii?

Diskuze /9

Denko069

Som sa ogabal, v kútiku duše som dúfal, že obsadili dospelého Supermana :C :D Škoda. A určite chcem, aby sa objavil v dospelej verzii.

31.1.2016 | 17:13:36
Golradir

Opakující se role… Takže se později objeví někdo suprčupr mocný natolik aby z dospělého Supermana udělal toho třináctiletého, ten pak přijde za Karou pro pomoc, ale zjistí, že tato kletba je nezvratná a mladej supík bude muset znovu dospět… BANG a tvůrci už nemusí mít starost jak udělat takovýhle seriál bez Supermana. :D Mimochodem jak si seriál stojí? Já viděl jen pilotní díl a pak jsem to zabalil :D

#3 Natsu #4 Kratos93
31.1.2016 | 17:55:58
Natsu

#2 Golradir: Taky by mě to zajímalo :D Nemusím tu herečku, tak jsem nekoukal na pilot..

31.1.2016 | 18:18:28
Kratos93

#2 Golradir: Jako dá se to … není to sice bůhvíjaká kvalita :D ale když snížíš na těch cca 40min své nároky na nižší level tak docela v pohodě … sice po představení postavy J'onn J'onzz jsem se začal víc těšit na jeho akci než na SG ale tak to je vedlejší :D …

31.1.2016 | 18:19:06
Ridley

tiež som si myslela, že uvidíme dospelého supermana :D tajne som dúfala, že by to mohol byť Henry Cavill, ale toho by asi ťažko ukecali na toto :D

#6 skalloo
31.1.2016 | 23:29:54
skalloo

#5 Ridley: totálne nerealne..ale veľmi by to potešilo fanušikov.aspn na par minut…cavill je skvelý superman podľa mňa

1.2.2016 | 15:53:49
Nitram92

Mohli by do role dospělého supermana obsadit Toma Wellinga :)

2.2.2016 | 11:04:14
Zouby52

Zeptam se, nevite nekdo z jakeho animaku je ta uvodni fotka? Mam dojem, ze to je z Young Justice, ale tohle neni Superman, ale Superboy.

3.2.2016 | 0:08:56
Time Remnant

Nevím, jestli je to vůbec možné, ale jinak by tohle byla určitě nejrozumnější volba na dospělého supermana :D Henry Cavill

redaktor
6.3.2016 | 11:27:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny