Supergirl Tajemství okolo Mon-Ela bude brzy odhaleno a Cat se možná vrátí do seriálu

Tajemství okolo Mon-Ela bude brzy odhaleno a Cat se možná vrátí do seriálu

Tajemství okolo Mon-Ela bude brzy odhaleno a Cat se možná vrátí do seriálu

Mon-El se objevuje v seriálu již od začátku druhé řady, ale moc toho o něm nevíme. Více bychom se měli dozvědět v epizodě Exodus, kde se podruhé v seriálu objeví Teri Hatcher a Kevin Sorbo. Ještě většího odhalení se údajně dočkáme o epizodu později v díle Star-Crossed.


19 0
19.3.2017

Mon-El se objevuje v seriálu již od začátku druhé série a zatím to vypadá, že se na Zem dostal náhodou. Pravý důvod jeho návštěvy Země ale bude dle slov výkonného producenta seriálu Andrewa Kreisberga odhalen v šestnácté epizodě s názvem Star-Crossed. Tento objev zřejmě bude souviset s Teri Hatcher a Kevinem Sorbem, kteří se již poprvé v seriálu objevili již o epizodu dříve (díl Exodus).

Mon-El je dle nového traileru princem Daxamu a synem Hatcher a Sorba, ale to není jediné překvapení, které nás v šestnácté epizodě čeká. V epizodě se totiž objeví i Music Meister v podání Darrena Crosse. Jeho role by ale měla být malá, spíše by se mělo jednat o jednu ze závěrečných scén epizody, na kterou bude následně navazovat muzikálový díl Flashe s názvem Duet.


(Svou hruď už Mon-El odhalil, nyní ještě zbytek. Foto: CW)

Jelikož už brzy skončí natáčení druhé řady, upravují se poslední stránky scénářů finálových epizod. Tvůrci nyní mají poslední šanci oslovit Calistu Flockhart, zda by byla ochotna si zopakovat roli Cat Grant. Dle svých slov dělají tvůrci vše, co je v jejich silách, aby se Cat alespoň ještě jednou v druhé sezóně objevila. Hůře už to vypadá s Maxwellem Lordem a Lucy Lane, kteří se zatím během druhé řady neobjevili a už asi ani neobjeví.

Poslední zpráva se bude věnovat castingovému obsazení. V seriálu si zahraje Rahul Kohli, který je znám především ze seriálu iZombie. Rahul si zahraje Jacka Spheera, což má být charismatický génius, který léta pracoval na inovaci současných léků. Jack se snaží zvrátit nemoci, které zabíjejí lidi. Svou návštěvou poctí National City, kde se mimo jiné dostane do konfliktu se svou bývalou přítelkyní Lenou Luthor.

Diskuze /8

veveCZ

Izombie :D jeej

9.3.2017 | 19:08:16
lucinkabili

A herec, co hraje Music Meistera se jmenuje Darren Criss, a ne Cross

10.3.2017 | 7:19:41
Lex Luthor

sliby chyby, sliboali Maxwella na toho jsem se těšil nejvíc a pak Lucy a nakonec asi nic

19.3.2017 | 17:20:32
Baltik

Lucy Lane byla trapná. Její otec rovněž.

19.3.2017 | 17:33:09
Innominateus

Chvála bohu, že Maxwell už nebude!

19.3.2017 | 22:34:35
antty

Mě Max přišel super, hlavně jediný padouch mužského pohlaví na více než jednu epizodu (ještě tu byl Non, ale ten byl nejdřív zastíněn Astrou, pak se zase spojil s Indigo, takže nic moc). Lucy sice tolik ne, ale celkově je vymizení armády ze seriálu trochu divné, dokonce se o nich ani nemluví.

20.3.2017 | 12:45:44
czjohns

No doufám že Cat se tam ještě objeví, docela bych řekl že mi v tom seriálu chybí :D

#8 ShadowKittyGirl
20.3.2017 | 20:54:28
ShadowKittyGirl

#7 czjohns: JJ Chybí, mně tedy určitě :-) škoda že neprohnala stážistu Mika :-)

25.3.2017 | 2:06:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny