Supergirl Tajná přání herců pro budoucí crossovery

Tajná přání herců pro budoucí crossovery

Tajná přání herců pro budoucí crossovery

Crossovery mezi seriály Arrow a Flash se staly pravidelnými událostmi každé seriálové sezóny a je možné, že po epizodě Worlds Finest se něčeho podobného dočkáme i u Supergirl. Co řekly hlavní hvězdy seriálů ohledně budoucích crossoverů?


20 0
24.3.2016

Na stanici CW byly prodlouženy všechny komiksové seriály – Arrow, The Flash a i Legends of Tomorrow. Prodloužení se určitě dočká i Supergirl na CBS. Jelikož k domluvě crossoveru mezi Flashem a Supergirl došlo doslova na poslední chvíli, příští rok budou chtít být tvůrci určitě lépe připravení a budou plánovat dopředu.

Na to, co tvůrci v další seriálové sezóně zamýšlí, si budeme muset ještě chvíli počkat. Hlavní hvězdy komiksových seriálů se ovšem už teď netají říci, co by si přáli vidět v další crossoverové epizodě. Pro začátek je důležité říci, že Melissa Benoist, Grant Gustin a Stephen Amell se navzájem podporují a všichni jsou ochotní se objevit v seriálu toho druhého, což je velice důležité pro budoucnost možných setkání. Zřejmě nikdo z herců netrpí komplexem, že jeho seriál je nejlepší a nevidí důvod, proč by se měl objevit v seriálu někoho jiného.


(Crossovery jsou v komiksech mnohem častější než v seriálech. Foto: DC comics)

Grant Gustin se v rozhovoru pro Entertainment Weekly vyjádřil, že crossover se seriálem Supergirl je velice důležitou stavební kostkou pro budoucí crossovery. Jeho nejoblíbenější scénou z epizody Worlds Finest je scéna, kdy s Karou bude soutěžit, kdo z nich je rychlejší, což je typická událost, kterou můžeme znát ze stránek komiksů. Grant se také vyjádřil, co by si přál vidět v dalších crossoverech:

To, co nás čeká, je stále ve hvězdách. Ale celá pointa toho, proč jsme letos udělali crossover se Supergirl, je ta, že snad příští rok budeme mít možnost, aby se v jedné epizodě potkal Flash, Green Arrow, Supergirl a třeba i někdo z Legends of Tomorrow.

Melissa Benoist odpovídala na zvídavé dotazy fanoušků na facebooku, kde se jí jeden uživatel zeptal právě na crossovery. Benoist odpověděla, že by ráda svou postavu viděla po boku Batgirl. Zároveň by si společně s Chyler Leigh (Alex Denvers) přály, aby se z Alex stala Batgirl, která má všechny (podle nich) předpoklady, aby se jí stala. Je to ale pouze přání dvou hereček a je prakticky nulová šance, že by se z Alex v budoucnu stala Batgirl.

Crossovery jsou pěkným zpestřením klasických epizod. Pakliže se budou superhrdinové navštěvovat častěji, není vyloučeno, že se crossoverů časem fanoušci přejí, a nebude o ně takový zájem. Těžko říci, co vše se bude dít příští seriálovou sezónu a zřejmě to sami neví ani pořádně tvůrci. Z rozhovorů je ale patrné, že CW a CBS se snaží udělat svojí vlastní Justice League.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny