Supergirl Uvidíme v seriálu někdy Cyborg Supermana?

Uvidíme v seriálu někdy Cyborg Supermana?

Uvidíme v seriálu někdy Cyborg Supermana?

David Harewood promluvil o své budoucí roli v seriálu a zároveň naznačil, že by byl rád, kdyby se Supergirl stala součástí Arrow a Flash univerza.


12 0
11.10.2015

David Harewood hraje v seriálu Hanka Henshawa, ředitele organizace DEO, která monitoruje a případně likviduje mimozemské návštěvníky Země. Pokud znáte postavu Henshawa z komiksů, tak víte, že se Hank v průběhu času stane Cyborg Supermanem. Je možné, že se Cyborg Supermana dočkáme i v seriálu? David na to řekl toto:

Četl jsem komiksy a vím, jakým směrem se postava Henshawa vydala. Hank vinil Supermana, že kvůli němu zemřela jeho manželka. Proto následně cestoval a navštívil spoustu planet a postupem času se z něj stal kyborg. Aspoň tak jsem to četl já. Ale abychom se dostali v seriálu k tomuto bodu, čeká nás ještě dlouhá cesta. Pokud ale půjdeme stejnou cestou i v seriálu, to nyní nemůžu prozradit.


(Takto vypadá Cyborg Superman v komiksech. Foto: DC comics)

David dále prozradil, že se těší na souboj Batmana a Supermana v Dawn of Justice, sám je velkým fanouškem Flashe a byl by rád, kdyby se Supergirl stala součástí nejen Flashova světa, ale pochopitelně i Arrowova. Bohužel tvůrci zatím neplánují žádné crossovery. Bude dost záležet, jak si povede první řada Supergirl, případný crossover můžeme čekat nejdříve v řadě druhé.

Diskuze /1

HellTsuku

Pokud se nakonec stane Hank zápornou postavou proč ne. Přece jen v komiskech je to dost silný nepřítel.

11.10.2015 | 19:33:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny