Supergirl V nové sérii se můžeme těšit na více záporáků Supermana a otce Martiana Manhuntera

V nové sérii se můžeme těšit na více záporáků Supermana a otce Martiana Manhuntera

V nové sérii se můžeme těšit na více záporáků Supermana a otce Martiana Manhuntera

V nové řadě se setkáme s celou řadou nových postav. Jednou z prvních posil bude představitel senátora Nathana Petrelliho z Heroes, tentokrát v záporné roli. Ve třetí sezóně se dále můžeme těšit na otce Martiana Manhuntera, obdivovatelku Supergirl a Psi.


15 0
27.7.2017

Jednou z vůbec nejsilnějších posil seriálu Supergirl je bezesporu Adrian Pasdar známý ze seriálů Heroes či Agents of S.H.I.E.L.D.. Pasdar si zahraje Morgana Edgeho, což je v komiksech nepřítel muže z oceli. Edge je popisován jako charismatický kapitalista a developer, který si půjde tvrdě za svým cílem. Adrian byl viděn i v traileru ke třetí řadě, a to společně s Lenou Luthor.

V další sezóně se také dočkáme nového marťana. I když nám bylo v seriálu několikrát řečeno, že marťani vymřeli, tvůrci neustále porušují svá pravidla, která si na začátku show stanovili. V seriálu si zahraje Carl Lumbly (Alias, Zoo), který ztvární M'yrnn J'onzz, otce J'onna J'onzze. Zatm se neví, zda je M'yrnn skutečně naživu, nebo se s ním setkáme pouze skrze flashbacky. Dle posledních zvěstí je ale pravděpodobnější první varianta.


(Adrian Pasdar si zahraje v dalším komiksovém seriálu. Foto: ABC)

Další posilou třetí řady je Yael Grobglas ze seriálů Jane the Virgin, Reign a Crazy Ex-Girlfriend. Grobglas si zahraje Psi, která dokáže pomocí svých schopností manipulovat myslí ostatních. V komiksech se Psi objevila poprvé v roce 1982 v sérii Daring New Adventures of Supergirl. Jedná se tedy o původního záporáka dívky z oceli.

Poslední známou posilou je mladá herečka Emma Trembla (Elysium, Wayward Pines). Emma ztvární Ruby, mladou obdivovatelku Supergirl, která právě díky obdivům dívky z oceli skončí v nebezpečí. Ze starších novinek připomínáme, že hlavní záporačku Reign bude hrát Odette Annable. Dále byla přeobsazena role Alury Zor-El. Lauru Benanti nahradí Erica Durance.

Co říkáte na castingové novinky? Jste spokojení s novými posilami?

Diskuze /4

Billy the Kid

krása díky

23.7.2017 | 13:14:44
pato3012

naparadu…ale este viac ma tu zaujala mala futuristicka zalezitost mimo postrehov :D znovu sme sa preniesli vdaka clanku z 23.7. pripadne ja dnes z 24.7. do dna 27.7.2017 :) musim si rychlo pozrieť vysledky zapasov nech ked sa vratim nazad do 24-teho aby som si podla :)

http://i64.tinypic.com/98bkm1.jpg

a naspäť k tomu co sa tu pisalo, raz darmo „Glen Talbot“ je „Glen Talbot“,…,jeho tvár asi nikdy nebude vyzerat inak nez chladne :)

#3 tom99 #4 Billy the Kid
24.7.2017 | 11:18:52
tom99

#2 pato3012: Ano, kdybys dával pozor v diskuzi v předchozím článku (ze kterého ses dostal na tento), tak tam píšu jednomu fanouškovi, že kdyby chtěl vědět o vedlejších rolích, které nás čekají ve třetí řadě, víc, ať klikne na tento odkaz (článek). Byl to předpřipravený článek :)

webmaster
27.7.2017 | 21:39:25
Billy the Kid

#2 pato3012: tak jako nathan petreli nevypadal zase tak chladně, takže v AoS to jen dobře hrál :)

28.7.2017 | 7:32:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny