Supergirl Více prostoru pro Karu v crossoveru, nová řada bez časového skoku a skvělé akční scény

Více prostoru pro Karu v crossoveru, nová řada bez časového skoku a skvělé akční scény

Více prostoru pro Karu v crossoveru, nová řada bez časového skoku a skvělé akční scény

Cítil se někdo z vás oklamán, když seriál Supergirl v podstatě nebyl součástí crossoveru? Stejný případ letos nenastane, protože dívka z oceli bude velký crossover otvírat. Dále přidáváme krátké novinky o časových skocích v nové sérii, velké akční scéně a samotné Reign.


19 0
6.8.2017

Minulý rok jsme se dočkali crossoveru, který se skládal z příběhů seriálů Arrow, Legends of Tomorrow, Flash a částečně i Supergirl. I když bylo předem avizováno, že crossover se bude soustředit na první tři jmenované seriály, bylo zároveň i ohlášeno, že v Supergirl vše začne. Následně byly vydány propagační materiály ke crossoveru, kde nechyběla samotná Supergirl, takže její výskyt v crossoveru byl potvrzen. Stejně tak, že její epizoda bude prequelem ke crossoveru.

Fanoušci tak byli trochu zmatení. O to větší zklamání přišlo, když údajně crossoverová epizoda Medusa v podstatě nebyla crossoverová. Tvůrci si uvědomují, že tímto činem naštvali spoustu fanoušků a letos tedy tuto chybu neudělají. Supergirl bude plnohodnotnou součástí crossoveru, nemusíme se bát, že by nás tvůrci oklamali jako minulý rok.


(Propagační fotka ke třetí sezóně. Foto: CW)

Tvůrci také odhalili, jak začne třetí řada. Některé komiksové seriály na stanici CW mají ve zvyku, že během pauzy mezi sériemi uplyne tolik měsíců, kolik jsme ve skutečnosti čekali na novou sérii. To ale nebude případ Supergirl. Už minulý rok druhá řada přesně navázala tam, kde skončila ta první. Letos nás čeká stejný případ. Ve finále druhé sezóny se toho zkrátka stalo moc, proto je nutné, abychom postavy viděli přesně tam, kde skončily.

Melissa Benoist se také vyjádřila ohledně premiéry třetí řady. Prý nás v ní čeká velká akční scéna, která je filmového formátu. Pokud tedy Benoist mluví pravdu, máme se na co těšit. Dále ještě prozradila, že Reign je tou pravou zápornou postavou pro třetí sezónu. Jelikož její komiksová historie sahá jen do roku 2012, fanoušci si nebudou moci tipnout, čeho všeho bude chtít v seriálu dosáhnout.

Jste rádi, že bude mít Supergirl větší úlohu v novém crossoveru? Myslíte si, že třetí řada bude opravdu tak skvělá, jak tvůrci a herci říkají?

Diskuze /6

Lex Luthor

Jen aby neukázali scénu po finále a pak tam neudělali třeba o dva týdny později to mají taky ve zvyku

6.8.2017 | 17:09:40
Billy the Kid

jsem rád, a těším se na ženskou zaporačku :)

6.8.2017 | 18:38:27
I Like Al Sah-Him

Som jediný komu tá „Propagační fotka ke třetí sezóně. Foto: CW“ pripomína postavovo skôr nejakého kulturistu typu Schwarzenegger ako ženu? :D :D

#4 Billy the Kid
6.8.2017 | 20:39:09
Billy the Kid

#3 I Like Al Sah-Him: tak i žena muže mit svaly, neber to zase tak vážně, všechno se upravuje ať už promo fotky k filmu, serialu tak až po modelky na fotkách… :)

#5 I Like Al Sah-Him
6.8.2017 | 21:09:30
I Like Al Sah-Him

#4 Billy the Kid: Veď ja to neberiem vážne :D Ale podľa tej fotky by sa mala premenovať na Ruskú Mášu :D :D :D

7.8.2017 | 16:23:44
KirstenN55

Producentka Jessica Queller ale v rozhovoru pro EW řekla, že mezi řadami bude časový skok šest měsíců. Viz rozhovor od 3:58 https://www.youtube.com/watch?…. To kecala?

7.8.2017 | 19:43:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny