Supergirl Vykrádá Supergirl Muže z oceli?

Vykrádá Supergirl Muže z oceli?

Vykrádá Supergirl Muže z oceli?

Před námi už jsou jen poslední dvě epizody druhé řady a závěr dvacáté epizody naznačil, v jakém duchu se oba díly ponesou. Dějová linka na první dobrou ale náramně připomíná události, které se staly ve filmu Muž z oceli. Vypůjčila si Supergirl tuto dějovou linku?


17 0
15.5.2017

Na konci epizody City of Lost Children královna Rhea společně s Lenou Luthor otevřeli portál, pomocí kterého se na Zem dostali mimozemští nepřátelé. Rhea jasně řekla, že ze Země chce udělat nový Daxam. A že je načase začít. Nepřipomíná vám tato dějová zápletka něco náramně podobného?

(Čeká nás něco podobného? Foto: Warner Brothers.)


Samozřejmě tuto podobnou zápletku můžeme najít i na stránkách komiksů, ale většině fanoušků tato dějová linka bude přípomínat události, které se staly ve filmu Zacka Snydera Muže z oceli z roku 2013. Tam se generál Zod rozhodl přetvořit Zemi na nový Krypton. Zřejmě něčeho podobného se dočkáme ve finále nové řady. Jediný rozdíl bude v tom, že místo nového Kryptonu, se bude tvořit nový Daxam.

V samotném finále se navíc má objevit generál Zod v podání Marka Gibbona, což nás jen přesvědčuje, že nás čeká přesně taková dějová linka, kterou popisujeme. U vytváření nového světa pochopitelně nemůže chybět Superman. Do finále se podívají i staří známí – především Cat Grant, Lillian Luthor a Cyborg Superman. Boj o Zemi brzy začne.

Myslíte si, že finále druhé řady Supergirl bude dost podobné scénám, které jsme viděli v Muži z oceli? A je to dobře či špatně?

Diskuze /13

Lex Luthor

Mě osobně to ani nevadí tohle navíc není jediný seriál, který začal čerpat děj z filmů totéž se děje i u seriálu Gotham

15.5.2017 | 21:25:43
Billy the Kid

tak a co třeba smallville, tam nic takového nebylo????, a to bylo ještě před mužem z oceli, takže klídek ;) :) , a i tak je mi to jedno :)

#3 Lex Luthor
15.5.2017 | 22:20:28
Lex Luthor

#2 Billy the Kid: Zod tot tam zkusil dokonce dvakrát.

16.5.2017 | 9:03:50
červený gumáky

nevim jak vy, ale ja neznam moc filmu a serialu s mimozemstanama, ve kterych by se nesnazili podmanit si Zemi jiní mimozemstane, takze me to vubec netrapi (dokonce i Transformeri co maji ted vyjít, tak je hlavni zapletka o podmaneni sveta „mimozemstanama“ a pretvoreni ho podle obrazu sveho :D ). Proste je to tedka v „módě“.

Dokud to bude epicke tak mi to vubec nevadi :D (a tohle vypada jednoznacne epicky). Jak sám rekl Gugenheim (nevim jak se pise jeho jmeno :D ), setrili hodne penez v prubehu cele serie, aby bylo finale nadupané.

#9 scottt1
16.5.2017 | 11:07:34
JirkaKo1961

Vzhledem k žalostné invenci scénáristů během celé druhé, ve druhé polovině zcela zpackané série by mě vykrádání jiných nápadů a námětů vůbec nepřekvapilo, viz epizoda Alex versus film Cela. Počkám v intencích Járy Cimrmana na finále 2. sezóny čistě jen ze zvědavosti, zda finále bude stejně slabé jako předcházejících zhruba 10 epizod, a tím pro mne celý seriál bude odbytou veličinou. Třetí sezónu bych už asi nevydýchal. Velká škoda promarněného potenciálu.

16.5.2017 | 13:19:17
antty

mě štve akorát nezvládnutý přechod z první do druhé série (změna DEO, původně mimozemšťani jen z Fort Rozz, teď jich je plné město, zmizení vojenské složky, zmizení Maxe Lorda,…), ale jinak se mi seriál celou dobu líbí.

16.5.2017 | 13:49:44
JanCh23

Celá 2 serie je fakt strašně moc super,už se těším na 3 serii a nevím a nechápu proč někdo proti tomu něco má proti zbytku 2 serie a mě se taky strašně moc líbí taky celou dobu a já si myslím že Lena Luthor plně nahradila Maxe Lorda

#8 antty
16.5.2017 | 14:39:46
antty

#7 JanCh23: to spíš ne, protože Lena a Max jsou úplně jiné osobnosti. Jejich postavení ve společnosti (bohatí vědci) je podle mě to jediné, co mají společné. Proti Leně nic nemám, ale Maxe bych tam chtěl taky. A to, že se tam ani během finále neobjeví generál Lane je do očí bijící, co jako dělá armáda, když probíhá invaze?

16.5.2017 | 14:44:40
scottt1

#4 červený gumáky: Arrival, District 9, E.T., Paul, Avatar :D je ich mnoho.

#11 červený gumáky
16.5.2017 | 16:37:21
league

Doufám že Supergirl supermana zabije za zradu! Protože by to zkazilo celý seriál. Jestli ne!

#12 Koprik
17.5.2017 | 10:21:36
červený gumáky

#9 scottt1: ani jednoho neznam :D akorat avatara :D … a tam jsme si (lidé) chteli podmanit planetu Avataru :D takze tam to je taky :D (jestli si to teda pamatuju dobre)

#13 scottt1
17.5.2017 | 15:17:22
Koprik

#10 league: Ty jsi takovej troll že na to ani není stupnice podle které by to šlo hodnotit..

18.5.2017 | 17:28:47
scottt1

#11 červený gumáky: Treba si to pozriet. Su to dobre filmy.

20.5.2017 | 12:28:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny