Supergirl Vzorem Lyndy Carter pro hraní prezidentky je Hillary Clinton

Vzorem Lyndy Carter pro hraní prezidentky je Hillary Clinton

Vzorem Lyndy Carter pro hraní prezidentky je Hillary Clinton

Lynda Carter, bývalá Wonder Woman, ztvární ve druhé řadě Supergirl prezidentku Spojených Států. Jako správná a poctivá herečka se pilně připravovala na roli a jejím vzorem je současná kandidátka na prezidentku Hillary Clinton. Co o Hillary Lynda řekla?


13 7
6.10.2016

Lynda Carter ve druhé řadě ztvární prezidentku Spojených Států. Nyní Lynda prozradila, kdo je pro ni inspirací a odkud čerpala, aby svou roli nejlépe zahrála. Vzorem Lyndy Carter je Hillary Clinton, bývalá první dáma z dob úřadování Billa Clintona, a současná kandidátka na prezidentku Spojených států ve volbách 2016.

V současné době patří Hillary Clinton k oblíbeným ženám a představuje pro ostatní ženy vzor a ukázku toho, že i žena se dokáže dostat daleko, pokud chce. V seriálu bude prezidentka Spojených Států řešit krizi imigrantů, další aktuální téma, které hýbe se světem. Prezidentka má být vracející se postavou, kterou určitě uvidíme během druhé řady víckrát.


Lynda se k Hillary Clinton vyjádřila těmito slovy:

Hillary je úžasná. Když jsem se na roli prezidentky USA připravovala, Hillary byla mým vzorem a zároveň první volbou. Dokáže být zábavná a zároveň stále vážná a to oceňuji. Hillary je mnohem lidštější než Wonder Woman, kterou jsem dříve hrála, takže nyní jsem se musela inspirovat úplně někde jinde. Hillary dělá chyby jako každý, důležité je z chyb si vzít to nejlepší a poučit se. Myslím, že v současné době je vzorem pro spoustu žen.

(Melissa Benoist společně s Lyndou Carter během natáčení. Foto: CW)

Stanice CW již také vydala oficiální popis druhé epizody, který nastiňuje hlavní dění ve druhé epizodě. Pokud jste si náhodou zapomněli přečíst synopsi k první epizodě, můžete to napravit zde. Pokud sledujete pouze Supergirl a nečtete novinky ze seriálů Arrow, Flash a Legends of Tomorrow, mohly vám uniknout i čerstvé zprávy, které se týkají i Supergirl. V crossoverové epizodě nás čekají záporáci, kteří si říkají Dominators. A žádný fanoušek by si neměl ujít tuto ochotnávku na superhrdinský klub rváčů, kde je i Kara.

2×02 – The Last Children of Krypton

Datum premiéry: 17.10.2016
Oficiální synopse:

Cadmus zaútočí na National City pomocí zlosyna, který je posílen kryptonitem. Supergirl je vážně zraněna a Superman viní ze všeho Hanka, protože kryptonit byl ukraden z DEO. Kary první den v nové práci nevychází podle jejích plánů, když se seznamuje se svým novým nadřízeným – Snapperem Carrem.

Diskuze /4

Chomy/Ema

Jupííí ........... moc se těším :)

6.10.2016 | 19:52:38
scottt1

Skor Killery Clinton

6.10.2016 | 20:44:07
Farflame

Horší vzor (ženský) si snad ani vybrat nemohla. :) Někdy by mě zajímalo, jestli ti umělci znají politika jen podle tváře. Ale tak jde o popularitu, že?

redaktor
6.10.2016 | 22:46:42
VampKošilka

Další, kdo žere tu její přetvářku. Doufám, že nebude napodobovat ten její falešný úsměv.

7.10.2016 | 14:35:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny