Supergirl Clark Kent

Clark Kent

Clark Kent

Bratranec Kary, kterého celý svět zná jako muže z oceli, Supermana

Sezóny 1
2016 - 2016


Planeta Krypton umírala a rodiče malého Kal-Ela se rozhodli, že svého nevinného syna, který se na zničení planety nijak nepodílel, pošlou na Zem, zcela obyvatelnou planetu vhodnou pro Kal-Ela. Společně s ním byla vyslána i jeho sestřenice Kara Zor-El, která měla na malého Kal-Ela dohlížet. Zatímco Kal-El dorazil na Zem v pořádku a bez větších potíží, loď Kary se zatoulala a dorazila na Zem až o několik let později.

Kara tedy dorazila na Zem jako malá holčička, ale pro Kal-Ela to byly roky a mezitím už vyrostl v dospělého muže. Navíc se za tu dobu stal slavným a stal se superhrdinou, kterého celý svět zná jako Supermana. Když s Clark dozvěděl o příletu Kary, rozhodl se, že bude nejlepší, když se o ni postarají milující rodiče. Vybral tedy rodinu Danversových – konkrétně Elizu a Jeremiaha.


V první řadě se Superman sice pořádně neobjevil, ale několikrát byl si s Karou dopisoval přes chat a radil se s ní ohledně dalších jejích krocích coby superhrdinky. Superman chtěl Kaře přispěchat na pomoc, když se pokoušel Zem ovládnout NonIndigo, ale nakonec kvůli dlouhému pobytu na Zemi nemohl Kaře nijak pomoci. To se ve druhé řadě mění a Clark se občas objeví po boku Supergirl.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anndy

tohle se fakt nepovedlo, jako herec je v poho, ale viděla bych ho spíš jako Jimmyho, tohle podle mě není superman :-( vyrostla jsem na Deanu Cainovi a Tomu Wellingovi, asi mě to ovlivnilo

5.6.2017 | 19:17:20
KaraSnowAllen

Potěšil. :D Bylo zvláštní vidět Tylera v této roli, ale vyšel z toho dobře. Skvěle to zahrál, jeho optimismus, úsměv, zkrátka klasický týpek, co nosí trencle přes kalhoty. :D

8.3.2017 | 21:58:15
ShadowKittyGirl

Další, kdo je rozhodně lepší jako Clark Kent, nežli Superman :-) Ale obdobný problém mají i ti filmový představitelé. Bud stojí za houby, jedno nebo druhé. Pro mě osobně zůstane Supermanem navždy Dean Cain, i když už tak dávno nevypadá, prozatím jej u mě zkrátka nikdo nepřekonal. Tyler sice nepotěšil, ale ani neurazil a s Karou byli skvělý tým. Rozhodně bylo lepší dívat se na něj, než na tu rozmazanou digitálně vyrobenou červenou šmouhu z 1. série. :-)

27.2.2017 | 2:16:06
Lex Luthor

Měl jsem z něj obavy, ale vyšel lépe než filmový, optimistický a vtipný.

11.12.2016 | 20:38:19
Liss93

Měla jsem z něj obavy, ale nakonec dobrý, na to, že nemůžu Supermana vystát tak dobrý :)

25.11.2016 | 7:11:22
tom99

Překvapil mě. Je skvělý a doufám, že se bude objevovat častěji :-)

webmaster, grafik
27.10.2016 | 11:16:16
Billy the Kid

je to dobrý herec, a oproti filmové verzi trochu vtipálek

11.10.2016 | 18:09:11

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny