Supergirl Indigo

Indigo

Indigo

Nebezpečný vězeň z Fort Rozz, který pomáhá Nonovi v projektu Myriad

Sezóny 1
2015 - 2016


Indigo je jednou z nejnebezpeč­nějších vězenkyní Fort Rozz, která si ve svém hledáčku najde Karu Denvers. Ta jí dokáže pomocí Winna porazit, ale pro Indigo to neznamená konec. Poté, co Non ztratí svou manželku Astru, rozhodne se, že by její místo mohla nahradit právě Indigo, která v Nonovi již dříve nacházela zalíbení.

Winn sice Indigo zničí, ale Non okamžitě začne pracovat na její opravě. Podaří se mu jí opět zprovoznit, takže Indigo se bude moci opět napojit do všech sítí po celém světě. Indigo se také utká s J'onnem J'onzzem, kterého těžce zraní. Manhunter zranění ale dokáže rozchodit. Následně se oba utkají v odvetě a J'onzz tentokrát vyhraje. Zda je skutečně Indigo mrtvá, je těžké odhadnout. Jelikož se Nonovi podařilo už jednou Brainiaca 8 zprovoznit, není vyloučené, že by to nešlo i podruhé.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anndy

jak už je tu napsáno Kara ze Smallville, pro mě Brainiac zůstane James Marsters

5.6.2017 | 19:22:04
Anubiscore

Pro zajímavost tato herečka hrála Karu ve Smallville :)

17.4.2017 | 18:37:00
ShadowKittyGirl

Osobně jsem to moc nechápala. Možná jsem ze Smallville zvyklá na jiného Brianiaca, ale ten byl aspoň svůj, tohle je jen laciná napodobenina Mystic z X-manů od Marvelu. Tohle prostě ne. Schopnosti sice měla hustý, ale ten obrovský nápis KOPÍRKA co má na zádech jí to neodpáře. Kdyby to šlo, dala bych mín, ale už jen za to, že se člověk k nějaké postavě vyjádří, dostane ta postava 20% což si mnozí ani nezaslouží. Nicméně je to Laura a já jsem vůči Smallville a bývalé SG sentimentální. Takže jo, má 20% :-)

27.2.2017 | 4:37:37
CoRnDuCK

Zajímavý zločinec

2.12.2016 | 20:17:23

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny