Superstore Mark McKinney rekapituluje Seasonal Help a Black Friday

Mark McKinney rekapituluje Seasonal Help a Black Friday

Mark McKinney rekapituluje Seasonal Help a Black Friday

Každý týden nechává jeden z protagonistů Superstore nahlédnout diváky do zákulisí natáčení. Dnes si připomeneme sváteční epizody Seasonal Help a Black Friday, které zrekapituloval Mark McKinney, který hraje Glenna.


3 0
1.4.2017

Vítejte zpátky! Tento týden vychází rovnou dva díly Superstore, což je mimochodem skvělý námět pro novou postavu. Cloud 9 má dvouhlavého pokladního? Cožecože? Hustý!

Hlava #1: Co to děláš!? Já ty chipsy už namarkoval!
Hlava #2: Jéé, pardón.
Hlava #1: Ty seš dneska nějak mimo.
Hlava #2: Hej! Člověk má právo být mimo, když je zamilovaný.
Hlava #1: (Zalapá po dechu.)
Opilý zákazník: Proč vám to tak trvá? Vždyť jste na to ČTYŘI!


Ve 20:00 začíná první epizoda Seasonal Help (Sezónní výpomoc), což je shodou okolností i obsahem… POČKAT – teď mi to došlo. Dobrá práce, scenáristé! Takže v trefně nazvaném díle „Seasonal Help“ se naše skupinka vypořádává s bandou chaotických brigádníků. Glenn si myslí, že prokazuje Amy laskavost, když nabere Amyina nezaměstnaného manžela Adama. Neprokazuje. Adam brzy prozradí zaměstnancům soukromé informace o Amy. Adama hraje hostující herec Ryan Gaul, který je moc vtipný.

Jonah (Ben Feldman) v sobě mezitím probudí hazardního hráče, když se začne s Garrettem (Colton Dunn) sázet, kdo z brigádníků skončí jako první. A mezitím se Glenn snaží vybrat nejlepšího Santa Clause. Jedním ze Santů je Felipe Esparza. Je skvělý.

Epizoda skončí v 20:30. Takže co teď?

What's up, fool?! #Superstore #Regram: @mark_dmckinne­y.</a></p>

Příspěvek sdílený Superstore (@nbcsuperstore), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–11–23T01:00:49+0­0:00“>Lis 22, 2016 v 5:00 PST</time>

Hlava #1: NESAHEJ NA TO!
Hlava #2: Proč?… Jejda!

Výbuch – Kouř se rozplyne a objeví se roztrhaný transparent s nápisem „Černý pátek“. Amy (kterou každý týden hraje America Ferrera) šílí, když si uvědomí, že je jí zřejmě špatně, protože má ranní nevolnost. Pak dostanou ranní nevolnost všichni zaměstnanci. Jonah dokumentuje Černý pátek na video, čímž všechny otravuje; Glennova (Mark McKinney – to jsem já!) nálada se změní po návštěvě lékárníka Tatea (Josh Lawson, vtipné jméno); Garrett (pořád Colton Dunn) provokuje Dinu (často Lauren Ash) s překvapivými následky; a Mateo (někdy Nico Santos) a Cheyenne (100% Nichole Bloom) si z Černého pátku udělají výnosnou bokovku. Je to jasné?
Hlava #2: Huh?

Zdroj: Entertainment Weekly

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E21: Tornado

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO


Titulky překládá: @Zuzi.K
Verze: S02E21.720p.HDTV­.x264-KILLERS

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Superstore a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Ze zákulisí

Ze zákulisí

Úspěch

Superstore nominován na cenu Zlatá nymfa

Superstore nominován na cenu Zlatá nymfa

Že patří Superstore mezi nejlepší současné komediální seriály teď dokazuje skutečnost, že si vysloužil nominaci na ceny Zlaté nymfy, které se každoročně udělují na Mezinárodním televizním festivalu v Monte Carlu.

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás