Superstore Tony Plana v seriálu Superstore

Tony Plana v seriálu Superstore

Tony Plana v seriálu Superstore

Už jsme dobře poznali Amyina manžela Adama (se kterým to teď trochu skřípe) a jejich dceru Emmu. V příští epizodě s názvem Integrity Award, která nás čeká po dvoutýdenní pauze tento čtvrtek, se představí další část Amyiny rodiny – a nebude to jen tak někdo.


4 0
12.3.2017

Role Betty Suarézové v komediálním seriálu Ošklivka Betty (2006 – 2010) znamenala pro herečku Americu Ferreru, která v něm ztvárňovala titulní roli, průlom v její kariéře. Betty byla mladá, chytrá a pracovitá dívka žijící s tatínkem Ignaciem, sestrou Hildou a synovcem Justinem v newyorském Queensu. Souhrou různých okolností se stala asistentkou šéfredaktora věhlasného časopisu o módě.

Tony Plana jako tatínek Amy v Superstore. Foto: NBC


Proto především fanoušky Betty nyní potěší, že v příštím díle Superstore dojde k opětovnému shledání otce a dcery – až na to, že dcerou tentokrát nebude Betty, ale Amy, která spolu s Jonahem pomáhá rodičům přestěhovat se z jejího rodného domu. Jako tatínek Amy, Ron, se představí herec Tony Plana, který hrál Američina tatínka Ignacia už v Ošklivce Betty. Amyinu maminku Connie zahraje Marlene Forte.

Tony Plana je americko-kubánský herec a režisér. Za roli v seriálu Ošklivka Betty získal v roce 2006 ceny Golden Satellite Award, Imagen Award a American Lation Media Arts Award. Plana hrál, režíroval a psal scénáře pro televizní seriály Ressurection Blvd. (2000–2002), CSI: Las Vegas, 24 nebo The West Wing. Hrál ve více než 60 filmech. Ačkoli je známý především pro televizní a filmovou tvorbu, je také divadelním hercem a režisérem. Pro mládež, která má malou nebo žádnou zkušenost s divadlem, vytváří a režíruje adaptace Shakespeara, a především dětem z menšinových skupin tak poskytuje přístup ke klasické dramatické tvorbě, kterou prezentuje z netradičního multikulturního pohledu.

V současné době učí herectví na California State University, Dominguez Hills a Rio Hondo College a podporuje občanskou angažovanost, diverzitu a především vzdělání, kterému připisuje své úspěchy.

Zdroj: Entertainment Weekly

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E21: Tornado

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO


Titulky překládá: @Zuzi.K
Verze: S02E21.720p.HDTV­.x264-KILLERS

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Superstore a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Ze zákulisí

Ze zákulisí

Úspěch

Superstore nominován na cenu Zlatá nymfa

Superstore nominován na cenu Zlatá nymfa

Že patří Superstore mezi nejlepší současné komediální seriály teď dokazuje skutečnost, že si vysloužil nominaci na ceny Zlaté nymfy, které se každoročně udělují na Mezinárodním televizním festivalu v Monte Carlu.

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás