Teen Wolf (Vlčí mládě) Holland Roden náš škádlí!

Holland Roden náš škádlí!

Holland Roden náš škádlí!

Podle Holland se dočkáme milostného trojúhelníku a příběhu Banshee. Zdá se, že nám toho 3B (neoficiální označení navazující série) přinese víc, než jen dalšího vraha. Malý spoiler v následujícím článku.


0 0
13.9.2013

Teen Wolf má 99 problémů, ale nedostatek milostných trojúhelníků k tomu nepatří. Nejenom Scott, Allison a Isaac směřují k nějakému šťavnatému, romantickému dramatu, ale zdá se, že i Lydia, Stiles a Aiden mají namířeno k plnohodnotnému režimu milostného trojúhelníku.

S Holland se setkal britský magazín E! Online na Mara Hoffman Fashion Show na newyorském týdnu módy, kde tak trochu prozradila, co můžou fanoušci v lednu čekat.


„Myslim, že to je ještě daleko. Je to něco jako čekání a poté vidění té věci,“ říká o vztahu mezi Lydií a Aidenem. „Nechci říkat, že to bude milostný trojúhelník, protože se přátelím s oběma, a s jedním je to pořád velmi intimní.“

Holland má také pro fanoušky Stilese a Lydie jednu radu: „Stáváme se přáteli, takže lidé musí být trpěliví.“ Ale jak máme být trpěliví, když jsou spolu prostě roztomilí? :)

Samozřejmě, že se toho o Lydii budeme ve 3B dozvídat více. Vždyť jsme zjistili, že je Banshee, a to spolu přináší záhady, ne? Holland se o tom vyjádřila asi takhle: „Určitě se toho dozvíte víc. A také se dozvíte, odkud se Banshee vlastně vzala.“

Diskuze /1

Mesyas

Stiles a Caro = vyřešeno :)

13.9.2013 | 21:52:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav titulků

Epizoda S06E15: Pressure Test

en100%
DOKONČENO

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců